6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

George R.R. Martin prezentuje fragment "The Winds of Winter" i zapewnia, że chce skończyć książkę jeszcze w tym roku. David Duchovny trochę się pospieszył z ogłoszeniem powrotu Palacza. Netflix zapowiada kolejny serial. A oprócz tego "Arrow", "Żona idealna" i jeszcze jeden projekt Martina dla HBO.

1. George R.R. Martin prezentuje fragment "The Winds of Winter". George R.R. Martin zaprezentował w swoim blogu fragment "The Winds of Winter". W rozmowie z EW pisarz powiedział, że jest zdeterminowany, by skończyć pisanie swojej nowej książki przed 2016 rokiem. Chciałby, aby ukazała się ona jeszcze przed premierą 6. sezonu "Gry o tron". Martin odrzuca propozycje wywiadów, nie będzie się też pojawiał na konwentach - wszystko po to, aby skupić się na pisaniu. Przy okazji pisarz obiecał świetny twist związany z jedną z postaci, coś, czego nikt się nie spodziewał.

2. George R.R. Martin stworzy też nowy serial dla HBO. To nie koniec newsów o Martinie - pisarz stworzy dla HBO serial science fiction zatytułowany "Captain Cosmos". Rzecz dzieje się w 1949 roku, u progu złotej ery telewizji. Bohaterem jest młody scenarzysta, piszący historie, których nikt inny nie odważyłby się napisać. Odcinek pilotowy ma napisać Michael Cassutt ("Z Nation"), Martin będzie jednym z producentów wykonawczych i prawdopodobnie później będzie też pisał scenariusze.

3. David Duchovny trochę się pospieszył z ogłoszeniem powrotu Palacza. David Duchovny przyznał, że trochę za szybko ogłosił powrót Palacza i Skinnera do "Z Archiwum X". Jak przyznał, na tym etapie nie jest nawet pewny, czy podpisali kontrakty, ale zakłada, że to zrobią.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z nieźle zapowiadającego się odcinka 3x19 - "Broken Arrow".

5. Netflix zabierze nas do Montauk. W 2016 roku zadebiutuje kolejny nowy serial dramatyczny Netfliksa - "Montauk". Twórcami serialu są Matt i Ross Duffer ("Wayward Pines"), którzy zabiorą nas w podróż do Montauk z 1980 roku. Wszystko zaczyna się od tego, że w tajemniczy sposób znika mały chłopiec. Sprawa jego zniknięcia zawiera tajne rządowe eksperymenty, przerażające siły nadprzyrodzone i jedną bardzo dziwną małą dziewczynkę. 1. sezon będzie składał się z 8 odcinków.

6. Kolejny odcinek "Żony idealnej" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 6x19 - "Winning Ugly".