12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Christine Baranski i Laurie Metcalf pojawią się znów w "The Big Bang Theory". Eliza Dushku dołączyła do obsady "Banshee". Nina Dobrev opuszcza "Pamiętniki wampirów". A oprócz tego "Forever", "Gotham", "Person of Interest", "Jane the Virgin", "Zoo".

1. Christine Baranski i Laurie Metcalf pojawią się znów w "The Big Bang Theory". Christine Baranski i Laurie Metcalf, które grają w "TBBT" matki Leonarda i Sheldona, powrócą w odcinku z 30 kwietnia. Nie wiadomo, czy będą miały jakieś wspólne sceny, wiemy tylko, że pojawią się obie w tym samym odcinku.

2. Eliza Dushku w "Banshee". Eliza Dushku pojawi się w 4. sezonie "Banshee" w roli agentki Dawson, seksownej i szokująco brawurowej kryminolog z FBI. Razem z szeryfem Hoodem będą poszukiwali seryjnego mordercy.

3. Nina Dobrev opuszcza "Pamiętniki wampirów". Nina Dobrev ogłosiła, że po 6. sezonie opuści "Pamiętniki wampirów". Aktorce skończyły się kontrakt i odmówiła podpisania nowego, ponieważ, jak twierdzi, od początku planowała, że będzie z "Pamiętnikami" związana przez sześć lat. Jej odejście potwierdziła Julie Plec, twórczyni serialu.

4. Tom Amandes w "Revenge". Tom Amandes, który grał ojca postaci Emily VanCamp w "Everwood", pojawi się w "Revenge". Aktor zamieścił na Twitterze wspólne zdjęcie, na którym, co ciekawe, serialowa Emily/Amanda ubrana jest w pomarańczowe wdzianko.

5. "Unbreakable Kimmy Schmidt" odpowiedzialne za śmierć lekarza? W "Unbreakable Kimmy Schmidt" Martin Short zagrał postać chirurga plastycznego, która stworzona została na wzór prawdziwego lekarza poprawiającego urodę gwiazd, Fredrica Brandta. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, serialowy doktor rzeczywiście był do Brandta bardzo podobny. Brandt zmarł kilka dni temu, źródła "Page Six" twierdzą, że cierpiał na depresję i że bardzo przejmował się tym, jak zakpiono z niego w serialu.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x20 - "Under the Knife".

7. John Noble w finale 1. sezonu "Forever". John Noble pojawi się gościnnie w finale 1. sezonu "Forever". Zagra Aubreya Griffina, największego eksperta na świecie od staroci i przygód, który wykreował się w swoich książkach na skrzyżowanie Indiany Jonesa z Jamesem Bondem. Ale prawda o nim jest zupełnie inna...

8. Powrót w "Person of Interest". W "Person of Interest" zobaczymy ponownie kogoś, kogo już raczej nie spodziewaliśmy się spotkać. Spoiler pod linkiem.

9. Kolejny odcinek "Agentów T.A.R.C.Z.Y." na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x16 - "Afterlife".

10. Jamie Dornan śledził kobiety, przygotowując się do "The Fall". W rozmowie z "Los Angeles Times Jamie Dornan przyznał, że przed pierwszym sezonem "The Fall", aby lepiej wczuć się w swoją postać, śledził kobiety. Zdarzyło mu się iść raz za kobietą z metra przez kilka ulic i przyznaje, że było to dość ekscytujące przeżycie. Ale bynajmniej nie jest dumny z tego, że tak się czuł.

11. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Jane the Virgin. Tutaj znajdziecie zdjęcia z 20.odcinka "Jane the Virgin".

12. Plakat promujący "Zoo", nowy serial CBS na lato.

zoo3456

REKLAMA