Jest trailer i data premiery 2. sezonu "Detektywa"

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" (Fot. HBO)

Wydawało nam się, że główną atrakcją wieczoru będzie trailer 3. sezonu "Orange Is the New Black", a tu taka niespodzianka! HBO pokazało pierwszą zapowiedź 2. sezonu "True Detective" z Colinem Farrellem. Znamy też datę premiery.

HBO wypuściło pierwszy zwiastun 2. sezonu "Detektywa", w którym główne role grają Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams i Taylor Kitsch. Pojawiają się w nim wszystkie najważniejsze postacie, mamy też bardzo charakterystyczny - i chyba nieco lżejszy od tego z poprzedniego sezonu - klimat. A przede wszystkim na końcu pojawia się data premiery: o tym, czy Farrell będzie takim objawieniem jak Matthew McConaughey rok temu, przekonamy się już 21 czerwca.

2. sezon "Detektywa" opowiadać o trójce policjantów, którzy mają do rozwiązania sprawę morderstwa. W detektywów wcielą się Colin Farrell, Rachel McAdams i Taylor Kitsch. Postać grana przez Farrella będzie powiązana z mafią. Z kolei Vince Vaughn zagra gangstera, który chciał zająć się legalnymi interesami, ale jego plany przerywa morderstwo biznesowego partnera. W roli jego żony zobaczymy Kelly Reilly, która też pojawia się w trailerze. Miejscem akcji jest małomiasteczkowa Kalifornia.

A tak wygląda czwórka głównych bohaterów na zdjęciach promocyjnych.