6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Piractwo "Gry o tron" rośnie przed premierą 5. sezonu. Twórca "Veepa" opuszcza ekipę serialu. FOX przerobi "The Rocky Horror Picture Show". A oprócz tego "The Americans", "Revenge" i "Flesh and Bone".

1. Piractwo "Gry o tron" rośnie przed premierą 5. sezonu. Jak podało Irdeto, w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2015 roku odcinki "Gry o tron" ściągnięto z nielegalnych źródeł ponad 7 milionów razy. To duży wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim, kiedy to w podobnym okresie "GoT" ściągnięto 4,9 mln razy. Bardzo popularne w tym roku wśród piratów są także "The Walking Dead" (5,7 mln ściągnięć), "Breaking Bad" (3,8 mln), "Wikingowie" (3,4 mln) i "House of Cards" (2,7 mln). Jeśli chcecie sprawdzić, w jakich krajach "Gra o tron" piracona jest najczęściej, zajrzyjcie tutaj.

2. Twórca "Veepa" opuszcza ekipę serialu. Armando Iannucci nie będzie już prowadził produkcji "Veepa". Jego rezygnacja związana jest z tym, że na co dzień mieszka w Londynie, gdzie również pracuje, i łączenie tego z prowadzeniem serialu w USA stało się w końcu niemożliwe. Nowym showrunnerem "Veepa" został David Mandel, scenarzysta, reżyser i producent "Curb Your Enthusiasm".

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 3x12 - "I Am Abassin Zadran".

4. FOX przerobi "The Rocky Horror Picture Show". FOX zrobi telewizyjny remake filmu "The Rocky Horror Picture Show". Nie będzie to jednak serial, a dwugodzinny film telewizyjny, który wyreżyseruje Kenny Ortega ("High School Musical"). W przeciwieństwie do musicali NBC, FOX nie zamierza pokazywać tego na żywo.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x21 - "Aftermath".

6. "Flesh and Bone" w listopadzie. 8 listopada na antenie Starz zadebiutuje "Flesh and Bone", 8-odcinkowy serial Moiry Walley-Beckett (scenarzystka "Breaking Bad", która napisała odcinek "Ozymandias") opowiadający o mrocznych kulisach baletu.

flesh-and-bone56

REKLAMA