7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dolina Krzemowa" (Fot. HBO)

"Dolina Krzemowa" (Fot. HBO)

"Veep" i "Silicon Valley" z zamówieniem na kolejne sezony. Sarah Paulson w obsadzie "American Horror Story: Hotel". "Better Call Saul" najlepiej oglądanym nowym serialem w kablówkach. A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Jane the Virgin" i inne.

1. "Veep" i "Silicon Valley" z zamówieniem na kolejne sezony. HBO zamówiło 5. sezon "Veepa" i 3. sezon "Doliny Krzemowej".

2. Sarah Paulson w obsadzie "American Horror Story: Hotel". Sarah Paulson dołączyła do obsady nowego sezonu "American Horror Story". Jak zdradził na Twitterze Ryan Murphy, tym razem aktorka zagra złą dziewczynkę - "najgorszą z nich wszystkich".

3. Zdjęcia z nowego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x21 - "Chapter Twenty One".

4. Katee Sackhoff tworzy serial science fiction. Katee Sackhoff tworzy serial SF, dziejący się w przyszłości na Ziemi, cierpiącej na długotrwałe skutki globalnego ocieplenia i wyeksploatowania surowców. W Nowym Jorku są długie, ciężkie zimy, a w Kalifornii susze. Katee Sackhoff zagra żołnierkę o imieniu Rain.

5. "Better Call Saul" najlepiej oglądanym nowym serialem w kablówkach. Odcinki 1. sezonu "Better Call Saul" oglądało średnio po 5,9 mln widzów, co oznacza, że to najlepiej oglądany nowy serial w historii kablówek.

6. CW ogłasza letnią ramówkę. CW ogłosiło daty letnich premier. "Beauty and the Beast" wraca 21 maja.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x17 - "Melinda".

REKLAMA