7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" z rekordową widownią mimo wycieku. ABC Family ogłasza daty letnich premier. Twórcy "Pamiętników wampirów" zapowiadają satysfakcjonujące pożegnanie z Eleną. A oprócz tego "Mr Selfridge", "Outlander", "The Flash", "The Originals".

1. "Gra o tron" z rekordową widownią mimo wycieku. 7,99 mln widzów obejrzało "The Wars to Come", pierwszy odcinek 5. sezonu "Gry o tron". To najlepsze otwarcie w historii (rok temu było 6,64 mln) i ogólnie najlepsza oglądalność w historii (dotychczasowy rekord należał do odcinka 4x07, który obejrzało 7,2 mln Amerykanów).

2. ABC Family ogłasza daty letnich premier. 2 czerwca wróci "Pretty Little Liars" i będzie mieć premierę nowy serial "Stitchers". 3 czerwca premierę będą mieć nowe sezony komedii "Melissa & Joey" i "Baby Daddy", z kolei 8 czerwca wróci "The Fosters" i zadebiutuje druga z nowości - "Becoming Us" (wcześniejszy tytuł to "My Transparent Life").

3. "Mr Selfridge" skończy się po 4. sezonie? ITV tego nie potwierdza, ale Amanda Abbington powiedziała, że 4. sezon serialu "Mr Selfridge" będzie już ostatni.

4. Zdjęcia promujące nowy odcinek "Outlandera". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x11 - "The Devil's Mark".

5. Zdjęcia z nowego odcinka "The Flash". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x20 - "The Trap".

6. Kilka zdjęć z kolejnego odcinka "The Originals". Zdjęcia z odcinka 2x20 - "City Beneath The Sea" zobaczycie tutaj.

7. Jakie będzie pożegnanie z Eleną w "Pamiętnikach wampirów"? Nina Dobrev żegna się z "Pamiętnikami wampirów", tutaj i tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z jej ostatnich dni na planie. Producentka serialu, Caroline Dries, powiedziała, że pożegnanie z Eleną będzie pełne nadziei i satysfakcjonujące. Z kolei Julie Plec zapewniła, że twórcy nie zapomną na koniec o szacunku dla relacji tej bohaterki z Damonem.

tvd01

tvd02

REKLAMA