8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Lance Reddick w finale "Castle". Cobie Smulders ponownie w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Jeden z aktorów opuszcza stałą obsadę "Arrow". A oprócz tego "Emerald City", "Suits", "Penny Dreadful", "Daredevil".

1. Cobie Smulders ponownie w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Cobie Smulders pojawi się jeszcze jako Maria Hill w 2. sezonie "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Aktorka zdradziła to w rozmowie z Jimmym Kimmelem.

2. Lance Reddick w finale "Castle". Znany z "Fringe" Lance Reddick pojawi się w finale 7. sezonu "Castle". Szczegóły jego roli trzymane są w tajemnicy.

3. "Emerald City" jednak powstanie. NBC przywróciło do życia "Emerald City", czyli współczesną wariację na temat "Czarnoksiężnika z Oz". Serial przejmuje nowy showrunner, David Schulner ("The Event").

4. Christina Cole w "Suits". Christina Cole pojawi się w "Suits" w roli psychiatry, która okaże się idealna dla Harveya. Para będzie prowadzić grę w kotka i myszkę, ale nie wiadomo, czy pani doktor będzie też psychoterapeutką Harveya.

5. Zdjęcia obsady "Penny Dreadful" na 2. sezon. Galeria tutaj.

PennyDreadful_blood-snow-pr-v10

6. Jeden z aktorów opuszcza stałą obsadę "Arrow". Jeden z aktorów odchodzi ze stałej obsady "Arrow". W 4. sezonie pojawiać się nie będzie, ale zobaczymy go w jednym z odcinków 3. sezonu. Nazwisko znajdziecie pod linkiem, ale uważajcie na spoilery z najnowszego odcinka.

7. Komiksowa kontynuacja "Revolution". Fani "Revolution" doczekają się zakończenia wszystkich wątków. Nie znaczy to, że serial będzie kontynuowany - zakończenie przybierze formę komiksu DC.

8. Netflix pokaże "Daredevila" również osobom niewidzącym. Netflix dodaje opisy audio do swoich seriali, po to aby mogły z nich skorzystać osoby niewidzące. Na pierwszy ogień idzie "Daredevil".

REKLAMA