7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle" (Fot. ABC)

"Castle" (Fot. ABC)

Nathan Fillion podpisał kontrakt na 8. sezon "Castle". ABC podało daty majowych finałów. HBO zamówiło "Divorce" z Sarah Jessicą Parker. A oprócz tego "Arrow", "Żona idealna", "Dominion", "The Get Down".

1. Nathan Fillion podpisał kontrakt na 8. sezon "Castle". Nathan Fillion podpisał kontrakt na 8. sezon "Castle". Stana Katic na razie swojego kontraktu nie podpisała, co prowadzi do pytań, czy w ogóle zamierza to zrobić. Na pewno w 8. sezonie nie powróci David Amann jako showrunner serialu, "Castle" szuka teraz nowego showrunnera.

2. ABC podaje daty majowych finałów. Stacja ABC podała daty majowych finałów. Jako pierwsze skończy sezon "Secrets and Lies" (3 maja), jako ostatnie "Modern Family" i "Black-ish" (20 maja). Pod linkiem znajdziecie wszystkie daty, a także opisy niektórych finałów.

3. HBO zamawia "Divorce". HBO zamówiło komedię "Divorce", w której Sarah Jessica Parker gra rozwodzącą się kobietę. W roli jej męża pojawi się Thomas Haden Church.

4. Herizen Guardiola w "The Get Down". 18-letnia Herizen Guardiola zagra główną rolę kobiecą w "The Get Down" Netfliksa. Jej bohaterka będzie dziewczyną o niesamowitym głosie, która chce zostać gwiazdą disco. Ale nie jest to proste marzenie do spełnienia ze względu na jej konserwatywną, religijną rodzinę.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x20 - "The Fallen".

6. "Dominion" wraca w lipcu. 9 lipca wystartuje 2. sezon "Dominion".

7. Cush Jumbo w 7. sezonie "Żony idealnej". Cush Jumbo, która do tej pory grała głównie na Broadwayu, ma się pojawić w pierwszym odcinku 7. sezonu "Żony idealnej". Oficjalnie nie ma jeszcze zamówienia od CBS, ale jest ono raczej pewne.

REKLAMA