5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

Zmiana w obsadzie "Masters of Sex" - nowa aktorka w roli córki Virginii. Dominic Cooper z główną rolą w serialu "Preacher". Plakaty promujące "Scream Queens". A oprócz tego "Żona idealna" i "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

1. Isabelle Fuhrman w obsadzie "Masters of Sex". Zmiana w obsadzie "Masters of Sex": Isabelle Fuhrman przejmie rolę córki Virginii, Tessy. Wszystko dlatego, że w serialu będzie już rok 1966, a dzieci Virginii będą już prawie dorosłe.

2. Dominic Cooper z główną rolą w serialu "Preacher". Oficjalnie: Dominic Cooper zagra w serialu "Preacher" stacji AMC główną rolę - czyli Jessego Custera, kaznodzieję z małego teksańskiego miasteczka, który wyrusza na misję, po tym jak został opanowany przez Genesis, istotę powstałą ze współżycia anioła i demona.

3. Zdjęcia z finału "The Good Wife". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x22, czyli tegorocznego finału "The Good Wife".

4. Kolejny odcinek "Agentów T.A.R.C.Z.Y." na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x19 - "The Dirty Half Dozen".

5. Plakaty promujące "Scream Queens".

scream01

scream02

scream03

REKLAMA