Wspaniała Sofia Vergara w "Vanity Fair" [zdjęcia]

Zdjęcia: "Vanity Fair"

Zdjęcia: "Vanity Fair"

Seksbomba ze "Współczesnej rodziny" pozuje przed obiektywem Annie Leibovitz bez stanika, za to z pieskiem. Zobaczcie zdjęcia Sofii Vergary z "Vanity Fair".

Sofia Vergara to nie tylko symbol seksu, to także aktorka, która zarabia znacznie więcej od swoich telewizyjnych koleżanek dzięki licznym kontraktom reklamowym. W najnowszym numerze "Vanity Fair" znaleźć można bardzo długi artykuł o wszystkich talentach pięknej Sofii, są także zdjęcia autorstwa Annie Leibovitz, w tym jedno dość odważne.

Ale aktorka nie tylko pozuje bez stanika, jest również fragment rozmowy, który dotyczy jej biustu. "Moje cycki są ogromne. Kupowanie stanika zawsze było dla mnie koszmarem. Kiedy przeprowadziłam się do LA, znalazłam sklepy, które sprzedają staniki dla kobiet lekkich obyczajów... tancerek... znaczy striptizerek. Szczupłych dziewczyn z gigantycznymi cyckami" - opowiada Sofia.

Na zdjęciach "Vanity Fairy" aktorka wygląda zjawiskowo, niezależnie od tego, co ma na sobie. Pod linkiem do artykułu znajdziecie jeszcze jedną bardzo odważną fotkę - Sofia pozuje w wannie ubrana tylko w naszyjnik.

sofia01

sofia02

sofia03

sofia04