10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kolejny powrót do "Z Archiwum X" potwierdzony. HBO nie chce, aby knajpy organizowały pokazy "Gry o tron". "Pełna chata" powróci na Netfliksie, znamy już szczegóły fabuły. A oprócz tego "Inside Amy Schumer", "Pozostawieni", spin-off "Agentów T.A.R.C.Z.Y.", "The Astronaut Wives Club", "Imperium" i inne.

1. Kolejny powrót do "Z Archiwum X" potwierdzony. To już oficjalna wiadomość: Mitch Pileggi powróci w nowym sezonie "Z Archiwum X" jako Walter Skinner. Serial ma wrócić w przyszłym roku z 6 nowymi odcinkami.

2. HBO nie chce, aby knajpy organizowały pokazy "Gry o tron". HBO poprosiło bar Videology z Brooklynu, aby przestał pokazywać swoim klientom "Grę o tron" w niedzielne wieczory. Pokazy organizowano za darmo, ludzie płacili tylko za to, co wypili.

3. "Pełna chata" powróci na Netfliksie. John Stamos zdradził w programie "Jimmy Kimmel Live" szczegóły powrotu "Pełnej chaty". Spin-off serialu, który powstaje, nazywać się będzie "Fuller House". Netflix zamówił 13 odcinków. John Stamos powiedział, że wszystko zacznie się od spotkania po latach, a potem uwaga widzów zostanie skierowana na trzy dziewczyny - D.J. Tanner-Fuller, Stephanie Tanner i Kimmy Gibbler. DJ będzie panią weterynarz w ciąży, która już ma dwójkę dzieci i właśnie straciła męża. Stephanie i Kimmy - ta druga również będzie mieć dziecko - wprowadzą się do niej, aby jej pomagać. Czyli historia się powtórzy w kolejnym pokoleniu.

4. "Inside Amy Schumer" z 4. sezonem. Comedy Central zamówiło 4. sezon "Inside Amy Schumer", który będzie składał się z 10 odcinków.

5. Ostatnie "The Daily Show" ze Stewartem w sierpniu. 6 sierpnia Comedy Central pokaże ostatni odcinek "The Daily Show" z Jonem Stewartem.

6. Awanse w obsadzie "Imperium". Gabourey Sidibe i Ta’Rhonda Jones zostały awansowane do stałej obsady "Imperium".

7. Adrianne Palicki i Nick Blood w spin-offie "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Adrianne Palicki i Nick Blood (czyli serialowi Barbara "Bobbi" Morse i Lance Hunter) dostali główne role w spin-offie "Agentów T.A.R.C.Z.Y." szykowanym przez ABC.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Person of Interest". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x21 - "Asylum".

9. Regina King w "Pozostawionych". Regina King dołączyła do stałej obsady "Pozostawionych". Zagra lekarkę Erikę Murphy, która pomaga w nagłych przypadkach.

10. "The Astronaut Wives Club" z premierą w czerwcu. "The Astronaut Wives Club" zadebiutuje w ABC 18 czerwca. Oto plakat promocyjny.

astronauts-wives-club456

REKLAMA