10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" bije kolejny rekord wśród piratów. USA Network kasuje "Sirens". Maggie Grace pojawi się w "Masters of Sex". HBO prezentuje animowane plakaty "Detektywa". A oprócz tego "Fargo", "Wikingowie", "Demony da Vinci", nowy serial z J.K. Simmonsem.

1. "Gra o tron" bije kolejny rekord wśród piratów. "Gra o tron" w tym sezonie bije wszelkie rekordy popularności, również wśród piratów. Odcinek "The Wars to Come", który podczas premiery w amerykańskim HBO obejrzało 8 mln osób, na całym świecie ściągnęło 13 mln osób. Poprzedni rekord "Gry o tron" na torrentach wynosił 7,5 mln - tyle osób ściągnęło finał 4. sezonu.

2. USA Network kasuje "Sirens". Komedia "Sirens" została skasowana po dwóch sezonach.

3. Maggie Grace w "Masters of Sex". Maggie Grace pojawi się w "Masters of Sex" w roli dr Christine Wesh, ginekolożki, która pomoże klinice Mastersa i Johnson w sprawie, która będzie mieć międzynarodowe skutki.

4. Adam Arkin w 2. sezonie "Fargo". Adam Arkin pojawi się w 2. sezonie "Fargo" w roli Hamisha Brokera, grubej ryby w mafii z Kansas City. Arkin wyreżyseruje też 9. i 10. odcinek nowego sezonu.

5. J.K. Simmons w nowym serialu science fiction. J.K. Simmons zagra główną rolę w nowym serialu science fiction stacji Starz, "Counterpart". To thriller szpiegowski z metafizycznym twistem, a Simmons zagra Harolda Silka, faceta, który jest trybikiem w biurokratycznej machinie jednej z agencji ONZ. Silk odkryje, że agencja ma tajemnicę: przejście do rzeczywistości równoległej. Twórcą serialu jest Justin Marks, dwa pierwsze odcinki wyreżyseruje Morten Tyldum ("Gra tajemnic").

6. Zdjęcia z powrotu "Demonów da Vinci". Tutaj znajdziecie zdjęcia z premiery 3. sezonu "Demonów da Vinci".

7. "Lip Sync Battle" z 2. sezonem. "Lip Sync Battle" okazało się hitem w telewizji Spike. Stacja właśnie zamówiła 2. sezon, składający się z 20 odcinków.

8. Zdjęcia z finału sezonu "Wikingów". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 3x10 - "The Dead" - tj. finału 3. sezonu "Wikingów".

9. Kolejny odcinek "Person of Interest" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x22 - "YHWH" - finału 4. sezonu "Person of Interest".

10. Animowane plakaty "True Detective". HBO wypuściło dwa animowane plakaty 2. sezonu "Detektywa" z hasłem "Mamy taki świat, na jaki sobie zasłużyliśmy".

REKLAMA