10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

SyFy podaje daty letnich premier. TNT rezygnuje z serialu z Justinem Chatwinem. Lea Michele wygląda bardzo dziwnie w "Scream Queens". A oprócz tego "Chirurdzy", "Under the Dome", "Żona idealna", "Hannibal".

1. Nie żyje Sawyer Sweeten z serialu "Wszyscy kochają Raymonda". Sawyer Sweeten, który grał małego Geoffreya Barone'a w komedii "Wszyscy kochają Raymonda", zmarł w wieku 19 lat. Aktor prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

2. SyFy podaje daty letnich premier. Stacja SyFy podała daty premier na lato. I tak, 12 czerwca startuje 3. sezon "Defiance", a także nowy serial "Dark Matter". 9 lipca wraca "Dominion", a 22 lipca premierę będzie mieć "Sharknado 3: Oh Hell No!".

3. Zmiany w ramówce ABC. O tym, co się stało w "Chirurgach", będziemy jeszcze pisać, tymczasem donosimy, że ABC zmieniło nieco plan na koniec sezonu. 30 kwietnia nie będzie "Skandalu", będzie 2-godzinny odcinek "Chirurgów" - "She’s Leaving Home". Tydzień później wyemitowany zostanie i "Skandal", i "Chirurdzy". Oba seriale zakończą się finałami 14 maja.

4. Eriq La Salle w "Under the Dome". Eriq La Salle pojawi się w "Under the Dome" w roli Hektora Martina, bezwzględnego CEO firmy energetycznej prowadzonej przez ojca Barbiego.

5. Lea Michele w "Scream Queens". Lea Michele w "Scream Queens" gra postać o imieniu Hester, która wygląda tak.

Lea-Michele4567

6. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinków 6x20 - "The Deconstruction" i 6x21 - "Don’t Fail".

7. Gospodarze "Saturday Night Live" ustaleni do końca sezonu. Scarlett Johansson, Reese Witherspoon i Louis C.K. poprowadzą ostatnie w tym sezonie wydania "Saturday Night Live". Gośćmi muzycznymi będą kolejno Wiz Khalifa, Florence + the Machine i Rihanna.

8. TNT rezygnuje z serialu "Breed". TNT zrezygnowało po pilocie z serialu "Breed", w którym grać miał Justin Chatwin.

9. Yvette Monreal w "The Fosters". Yvette Monreal, którą możecie kojarzyć z "Faking It", pojawi się w "The Fosters" w roli Adriany, kuzynki Mariany i Jesusa.

10. Hannibal do nas mruga na nowym plakacie. Nowy plakat "Hannibala" możecie zobaczyć tutaj.

REKLAMA