5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

Postać w stylu Marthy Stewart w "Orange Is the New Black". Duży wzrost oglądalności "Chirurgów". FOX wrzucił do internetu "Wayward Pines". A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i "Scream Queens".

1. Postać w stylu Marthy Stewart w "Orange Is the New Black". W 3. sezonie "Orange Is the New Black" pojawi się postać w stylu Marthy Stewart. Przy okazji ciekawostka: prawdziwa Stewart o mało nie wylądowała w więzieniu, w którym była Piper Kerman.

2. Duży wzrost oglądalności "Chirurgów". Najnowszy odcinek "Chirurgów" obejrzało 9,43 mln/2,8 Amerykanów, co jest najlepszym wynikiem od premiery 11. sezonu. Spadek zaliczyło "The Big Bang Theory" (14,4 mln/3,4), ale i tak wciąż osiąga lepsze wyniki niż jakikolwiek inny czwartkowy serial.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x20 - "Scars".

4. FOX wrzucił do internetu "Wayward Pines". Na trzy tygodnie przed premierą FOX wrzucił do sieci pilotowy odcinek "Wayward Pines".

5. Jeszcze więcej zdjęć ze "Scream Queens". Tutaj znajdziecie wywiad z Ryanem Murphym, który opowiada dokładnie, kim będą postacie ze "Scream Queens" i jaka będzie oś fabuły. Pojawiły się też nowe zdjęcia promocyjne.

scream01

scream02

scream03

scream04

REKLAMA