15-letnia Diane Kruger! Dacie radę ją rozpoznać?

"The Bridge" (Fot. FX)

"The Bridge" (Fot. FX)

Diane Kruger jako nastolatka zaczęła próbować swoich sił jako modelka. Zobaczcie jej zdjęcie z konkursu "Look of the Year", na którym jest mocno umalowana i ma natapirowane włosy.

Kilka dni temu Diane Kruger - którą mogliśmy do niedawna oglądać w "The Bridge", amerykańskim remake'u "Mostu nad Sundem" - wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie z początku lat 90. Przyszła aktorka zaczynała wtedy karierę w zawodzie modelki. Kiedy miała 15 lat, wygrała w Niemczech konkurs "Look of the Year". Teraz uważa, że wyglądała wtedy dość dziwnie.

"Naprawdę nie wiem, jak to wygrałam. Może wtedy dziecięce twarzyczki z krzywymi zębami i nadmiarem makijażu były w modzie? Może to był jakiś okrutny żart z ich strony? Ktokolwiek mnie nie wybrał, dzięki za Vespę, którą wygrałam, i za to życie, które się dla mnie wtedy otworzyło. Wszystkie dziwnie wyglądające dziewczyny, ktoś myśli, że jesteście piękne!" - napisała aktorka na Instagramie.

Chyba trochę przy tym przesadzając, bo choć rzeczywiście nie tak łatwo ją na tym zdjęciu rozpoznać, winna jest nie tyle twarz i zęby, co po prostu nadmiar lakieru we włosach, przesadny makijaż i boa z piór. Ale przecież wtedy wszyscy tak wyglądali!

diane456