10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Wiemy, czy Kalinda jeszcze się pojawi w "The Good Wife". Showtime potwierdza, że "Homeland" przeniesie się do Niemiec. Stana Katic wyszła za mąż. A oprócz tego "Pełna chata", "Outlander", "Hannibal", "Orange Is the New Black".

1. Wiemy, czy Kalinda jeszcze się pojawi w "The Good Wife". TVLine dowiedziało się, że Archie Panjabi jeszcze się pojawi w "Żonie idealnej" - w majowym finale. Na pewno też Kalinda będzie mieć jeszcze wspólną scenę z Alicią.

2. Showtime potwierdza, że "Homeland" przeniesie się do Niemiec. Showtime oficjalnie potwierdził, że 5. sezon "Homeland" będzie kręcony w Berlinie. Akcja w serialu przeskoczy do przodu o dwa lata, Carrie nie będzie już pracować dla CIA, tylko dla prywatnej firmy ochroniarskiej.

3. John Stamos kontra bliźniaczki Olsen. "Pełna chata" powraca, ale bez bliźniaczek Olsen. Aktorki oznajmiły w mediach, że są w szoku, bo nikt im wcześniej o powrocie serialu nie powiedział. Źródła mówią jednak co innego, John Stamos też twierdzi, że to nieprawda.

4. Nowe zdjęcie promujące 3. sezon "Hannibala".

hannibal345

5. Tobias Menzies potwierdza, że rozebrał się w "Outlanderze". Tobias Menzies potwierdził, że w scenie, w której Black Jack jest upokarzany w łóżku, nie skorzystał z dublera. "Obawiam się, że to wszystko ja" - powiedział aktor.

6. Stana Katic wyszła za mąż. Stana Katic poślubiła w weekend swojego długoletniego faceta, Krisa Brkljaca. Para wzięła ślub w Chorwacji.

7. Zdjęcia z finału sezonu "Castle". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x23 - "Hollander’s Woods" - czyli finału 7. sezonu "Castle".

8. Nowe seriale w Player.pl. Player.pl poszerza ofertę. Użytkownicy posiadający konto w Strefie T-Mobile będą mogli oglądać takie seriale, jak "Sherlock", "Luther", "The Walking Dead", "Orphan Black" i "Planeta Ziemia". "The Walking Dead" jest dostępne już teraz, pozostałe produkcje mają się pojawić jeszcze wiosną.

9. Seriale HBO na festiwalu Off Camera w Krakowie. 1 maja startuje w Krakowie Off Camera, a HBO znów robi pokazy swoich seriali. Będziecie mogli obejrzeć takie produkcje, jak "Olive Kitteridge", "Pozostawieni", "Spojrzenia", "Bliskość", "The Knick", a także wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki najnowszych sezonów "Gry o tron" i "Doliny Krzemowej". Pokazy są darmowe, wystarczy odebrać bezpłatną wejściówkę w Centrum Festiwalowym lub w kasie kina w przeddzień lub w dniu seansu.

10. Plakat promujący 3. sezon "Orange Is the New Black".

Orange-is-the-New-Black-Season-3-Poster-691x1024

REKLAMA