8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Daredevil" bije rekordy popularności na Netfliksie. Finałowy sezon "Strike Back" pod koniec lipca. Słowo na F na plakatach "Mr. Robot". A oprócz tego "Outlander", "Pamiętniki wampirów", "Happy Valley".

1. "Daredevil" bije rekordy popularności na Netfliksie. Netflix nie zdradza swojej oglądalności, ale to nie znaczy, że media nie wiedzą kompletnie nic. Variety publikuje dane firmy Luth Research na temat oglądalności poszczególnych seriali. Okazuje się, że największym hitem w tym roku jest "Daredevil" - aż 10,7% subskrybentów Netfliksa obejrzało przynajmniej jeden odcinek w ciągu pierwszych 11 dni od premiery. Bardzo dobrze wypadła też "Unbreakable Kimmy Schmidt" (7,3%), która pokonała 3. sezon "House of Cards" (6,5%). Najsłabsza była oglądalność "Bloodline" (2,4%). Te dane dotyczą USA i na dodatek mogą nie być do końca zgodne z rzeczywistością, bo nie podał ich sam Netflix. Ale można przyjąć, że w ciągu pierwszych 11 dni od premiery przynajmniej jeden odcinek "Daredevila" zobaczyło ponad 4 mln Amerykanów.

2. Serialowe gwiazdy wśród nominowanych do nagród Tony. Ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród Tony. Gala rozdania nagród odbędzie się 7 czerwca, poprowadzą ją Kristin Chenoweth i Alan Cumming. Wśród nominowanych znajdują się Elisabeth Moss, Ruth Wilson, Annaleigh Ashford, Brian d’Arcy James, Christian Borle, Michael Cerveris, a także Kristin Chenoweth.

3. Finałowy sezon "Strike Back" pod koniec lipca. Cinemax ogłosiło, że 31 lipca wystartuje finałowy sezon "Strike Back". Zdjęcia były opóźnione o pół roku ze względu na uraz, którego doznał na planie Sullivan Stapleton.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x21 - "I’ll Wed You in the Golden Summertime" - z weselem Alarica.

5. Kolejny odcinek "Outlandera" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x13 - "The Watch".

6. Jenny Slate i Ari Graynor z komedią w FX. Jenny Slate i Ari Graynor zrobią komedię w stylu kina drogi dla stacji FX. Serial opowiadać będzie o dwóch kobietach z Nowego Jorku, które poznają się po 30-tce, robią razem film i teraz rozpoczynają pracę nad kolejnym projektem, który jest jedną wielką niewiadomą.

7. "Happy Valley" w Ale kino+. 10 maja o godz. 20:10 w Ale kino+ będziecie mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu kryminalnego "Happy Valley". Kolejne odcinki będą pokazywane w niedzielne wieczory.

8. Plakaty promujące "Mr. Robot". A na nich słowo na F. Cała seria tutaj.

robot01

robot02

REKLAMA