8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Revenge" skasowane po czterech sezonach. "Helix" skasowany po dwóch sezonach. NBC wrzuci cały sezon "Aquariusa" do internetu. James Purefoy będzie grał w serialu stacji Sundance. A oprócz tego "The Big Bang Theory", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Supernatural".

1. "Revenge" skasowane po czterech sezonach. ABC skasowało po czterech sezonach "Revenge". Majowy finał będzie więc finałem całego serialu.

2. NBC wrzuci cały sezon "Aquariusa" do internetu. Teraz NBC chce być jak Netflix. Stacja planuje wrzucić wszystkie 13 odcinków "Aquariusa" do internetu zaraz po premierze serialu 28 maja. Serial będzie można oglądać na platformach VoD.

3. SyFy kasuje "Helix". Po dwóch sezonach stacja SyFy skasowała "Helix". Powodem była niska oglądalność.

4. Matki Leonarda i Sheldona w "The Big Bang Theory". W dzisiejszym odcinku "TBBT" pojawią się ponownie Laurie Metcalf i Christine Baranski. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 10x21 - "Dark Dynasty".

6. Kolejny odcinek "Agentów T.A.R.C.Z.Y." na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x21 - "S.O.S. Part One".

7. James Purefoy w serialu stacji Sundance. James Purefoy zagra Hapa w serialu "Hap and Leonard". Serial, oparty na książkach Joego R. Lansdale'a, opowiada historię dwóch mężczyzn - robotnika Hapa Collinsa (Purefoy) i Leonarda Pine'a (Michael Kenneth Williams), czarnoskórego geja, który walczył w Wietnamie i miewa wybuchy wściekłości.

8. Patrick Dempsey sprzedaje willę w Malibu. Patrick Dempsey rozwodzi się i właśnie wystawił na sprzedaż swoją willę w Malibu. Cena: 14,5 mln dolarów.

REKLAMA