7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Ryan Phillippe negocjuje rolę w kolejnym serialu Netfliksa i Marvela. "Star Wars Rebels" wraca w czerwcu. Emily VanCamp żegna się z "Revenge". A oprócz tego "Fear the Walking Dead", "Hannibal", "Reign".

1. Ryan Phillippe w kolejnym serialu Netfliksa i Marvela? The Hollywood Reporter spekuluje, że kolejnym superbohaterem Netfliksa i Marvela może być Ryan Phillippe. W programie Howarda Sterna aktor powiedział, że negocjuje już rolę z Marvelem i że chodzi o projekt przygotowywany dla Netfliksa. Nie wiadomo na razie nic oficjalnie, ale wiadomo, że nieobsadzona wciąż jest rola Daniela Randa - głównego bohatera serialu "Iron Fist". To ostatnia produkcja, którą Netflix chce zrealizować, zanim zacznie prace nad "The Defenders". Jest więc możliwe, że to właśnie w tym serialu miałby zagrać Ryan Phillippe. Sam zainteresowany uciął spekulacje, pisząc na Twitterze, że na razie to tylko spotkanie z przedstawicielami Marvela, nic więcej.

2. "Star Wars Rebels" wraca w czerwcu. 20 czerwca z 2. sezonem powraca "Star Wars Rebels".

3. Elizabeth Rodriguez w "Fear the Walking Dead". Znana z "Orange Is the New Black" Elizabeth Rodriguez dostała rolę w "Fear the Walking Dead". Szczegóły roli na razie nie zostały podane.

4. Emily VanCamp żegna się z "Revenge". Emily VanCamp na Twitterze podziękowała fanom i ekipie "Revenge". Całą serię tweetów znajdziecie tutaj.

5. Zdjęcia promujące finał sezonu "Reign". Tutaj znajdziecie zdjęcia promujące odcinek 2x22 - "Burn" - czyli finał sezonu "Reign".

6. Zapraszamy na majówkę ze szpiegiem w Ale kino+. Dziś o godz. 20:10 w Ale kino+ możecie obejrzeć dwa pierwsze odcinki brytyjskiego miniserialu "The Game" z Tomem Hughesem w roli głównej. Telewizja pokaże w weekend majowy cały serial - w piątek dwa pierwsze odcinki, a w sobotę i niedzielę pozostałe cztery. A Toma Hughesa możecie znaleźć w naszym rankingu 10 najprzystojniejszych serialowych szpiegów.

7. Plakaty promujące "Hannibala". Serię plakatów promujących 3. sezon "Hannibala" w AXN-ie znajdziecie tutaj.

Hannibal-season-3-poster-1-714x1024

REKLAMA