6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

NBC zamawia nowe seriale, w tym "Chicago Med" i produkcję z Jaimie Alexander. Vince Gilligan nie wróci do ekipy "Z Archiwum X". Heléne Yorke wróci do "Masters of Sex". A oprócz tego "Pozostawieni", "Zemsta" i nowa komedia HBO.

1. NBC zamawia nowe seriale. NBC zamówiło trzy seriale na nowy sezon. "Blindspot" to serial Grega Berlantiego. Bohaterką jest dziewczyna, która odnaleziona naga na Times Square (Jaimie Alexander, na zdjęciu wyżej). Nie wie, kim jest ani jak się nazywa, a jej ciało pokryte jest tatuażami, wśród których znajduje się nazwisko agenta FBI. Szybko się okazuje, że każdy tatuaż to wskazówka, która ma pomóc rozwiązać sprawę kryminalną. "Heartbreaker" to dramat medyczny, który oparty jest na prawdziwej historii. Główną bohaterkę, chirurg specjalizującą się w przeszczepach serca, gra Melissa George. Do tego dochodzi jeszcze "Chicago Med" - spin-off "Chicago Fire" o lekarzach ze szpitala w Chicago. Poniżej kolejno zdjęcia z "Heartbreakera" i "Chicago Med".

heartbreaker-melissa-george

chicago-med-picked-up

2. Vince Gilligan nie wróci do ekipy "Z Archiwum X". Vince Gilligan powiedział, że nie wróci do ekipy scenarzystów "Z Archiwum X", ponieważ jest zajęty pracą nad kolejnymi odcinkami "Better Call Saul".

3. Nowe twarze w obsadzie "Pozostawionych". Do obsady "Pozostawionych" dołączyła trójka aktorów. Kevin Carroll zagra Johna Murphy'ego (męża Eriki, którą będzie grać Regina King), strażaka i nowego sąsiada Garveyów. Jovan Adepo wcieli się w syna Murphych, nastolatka zaangażowanego w kościele. Darius McCrary będzie pojawiać się gościnnie jako Isaac Rayney, dawny przyjaciel Johna, który potrafi czytać z ręki.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x22 - "Plea".

5. Heléne Yorke wróci do "Masters of Sex". Heléne Yorke, czyli serialowa Jane, pojawi się ponownie w "Masters of Sex". Aktorka nie mogła grać w 2. sezonie ze względu na to, że występowała akurat na Broadwayu.

6. HBO zamawia komedię "Brothers in Atlanta". HBO zamówiło serial komediowy "Brothers in Atlanta", którego producentem jest Lorne Michaels, a scenariusz napiszą i główne role zagrają Diallo Riddle i Bashir Salahuddin, dawni scenarzyści programu Jimmy'ego Fallona. Bohaterami będą czarnoskórzy artyści z Atlanty. Riddle wcieli się w DJ-a, którego kariera się nie rozwija, a Salahuddin w wokalistę, który ciągle gra drugie skrzypce. W serialu pojawią się też Maya Rudolph i Jaden Smith.

REKLAMA