"Hannibal" w AXN dzień po amerykańskiej premierze

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" to kolejny serial, który będziemy w tym roku mogli oglądać zaraz po Amerykanach. Tym razem postarał się AXN.

Premiery nowych sezonów amerykańskich seriali w Polsce dzień po USA to wciąż jeszcze raczej wyjątek niż reguła, ale wszystko zmierza ku dobremu. Widzowie HBO Polska już praktycznie wszystkie seriale oglądają dzień po Amerykanach, a i pozostałe kablówki idą w tym samym kierunku. Dziś z przyjemnością możemy donieść, że 5 czerwca o godz. 23:00 będziecie mogli obejrzeć w AXN pierwszy odcinek 3. sezonu "Hannibala". Kolejne odcinki pokazywane będą w piątkowe wieczory.

W nowym sezonie role się odwrócą: główny bohater będzie uciekał i ukrywał się przed sprawiedliwością pod zmienionym nazwiskiem, z kolei Will Graham stanie się myśliwym, który coraz lepiej poznaje swoją ofiarę. Jak głosi oficjalny opis, w 3. sezonie Hannibal wraz ze swoją terapeutką dr Bedelią Du Maurier (Gillian Anderson) podróżuje po Europie, by w końcu zamieszkać we Florencji i znaleźć pracę w muzeum. Tymczasem Will rozpoczyna pościg za swoim niedoszłym zabójcą. We Włoszech trafia na ślad, który doprowadza go do miejsc związanych z dzieciństwem Lectera. Graham poznaje kolejne szczegóły z jego przeszłości, coraz głębiej wnikając w mroczną stronę psychiki doktora.

W drugiej połowie sezonu scenarzyści planują wprowadzić zaczerpnięty z powieści Thomasa Harrisa wątek seryjnego mordercy Francisa Dolarhyde’a, którego zagra Richard Armitage.

Hannibal3

REKLAMA