Gwiazda "Dharmy i Grega" pojawi się w "Damages"

"Dharma i Greg"

"Dharma i Greg"

Jenna Elfman, czyli niezapomniana Dharma z "Dharmy i Grega" pojawi się w ostatnim sezonie "Damages". Ale gwiazd będzie więcej. Spoilery!

Pisaliśmy już o Ryanie Phillippe'ie, który zagra Channinga McClarena, postać wzorowaną na twórcy WikiLeaks. Nie będzie on jednak jedyną gwiazdą, która pojawi się w 5., finałowym już sezonie "Damages". Sporą rolę zagra znany ze "Spartacusa" John Hannah, który wcieli się w doradcę McClarena.

W ostatniej serii "Damages" zobaczmy również Jennę Elfman, najbardziej znaną z roli Dharmy w popularnym niegdyś sitcomie. Ona również będzie miała związki z McClarenem. Będzie pracownicą banku inwestycyjnego, która, zaniepokojona działaniami swojego pracodawcy, uda się po pomoc do McClarena właśnie. W serialu pojawi się też Alexandra Socha, w roli córki postaci granej przez Elfman.

Wszystko to będzie miało wpływ na relacje pomiędzy głównymi bohaterkami, Patty Hewes (Glenn Close) i Ellen Parsons (Rose Byrne). Jaki? Tego jeszcze nie wiemy. Na pewno dowiemy się latem 2012 roku, kiedy to "Damages" wraca z 5. sezonem.

REKLAMA