8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Josh Charles w "Masters of Sex". Nowe twarze w "Wikingach". SyFy zamawia "The Magicians". AXN zamawia 2. sezon "Zbrodni". A oprócz tego "Elementary", "Bates Motel", "Outlander".

1. Josh Charles w "Masters of Sex". Josh Charles dostał dużą rolę w 3. sezonie "Masters of Sex". Zagra Daniela Logana, biznesmena z branży perfumeryjnej, który chciałby zacząć sprzedawać afrodyzjak i w związku z tym szuka porady u Mastersa i Johnson.

2. Nowe twarze w "Wikingach". W 4. sezonie "Wikingów" stała obsada powiększy się o trzy osoby. Peter Franzen zagra króla Haralda Finehaira, skandynawskiego wojownika, który jest potencjalnym zagrożeniem dla Ragnara. Jasper Paakkonen wcieli się w jego brata. Z kolei Dianne Doan zobaczymy w roli Yidu, bohaterki pochodzącej z Chin.

3. Zdjęcia z finału "Bates Motel". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x10 - "Unconscious" - czyli finału sezonu "Bates Motel".

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Outlandera". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x14 - "The Search".

5. Aktor z "The Walking Dead" aresztowany. Seth Gilliam, który dołączył do obsady "The Walking Dead" w 5. sezonie, został aresztowany za jazdę po pijanemu.

6. Finał "Elementary" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 3x24 - "A Controlled Descent" - czyli finału sezonu "Elementary".

7. SyFy zamawia "The Magicians". Stacja SyFy zamówiła 12 odcinków serialu "The Magicians", który będzie adaptacją książek fantasy Leva Grossmana. Bohaterami są studenci, którzy odkrywają, że świat magii istnieje naprawdę i stanowi zagrożenie dla ludzi. Głównego bohatera zagra Jason Ralph.

8. AXN zamawia 2. sezon "Zbrodni". W czerwcu rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu "Zbrodni", który AXN pokaże jesienią. Obok Magdaleny Boczarskiej, Wojciecha Zielińskiego, Radosława Pazury, Joanny Kulig i Doroty Kolak w obsadzie pojawią się także Tamara Arciuch, Aleksandra Popławska, Łukasz Nowicki i Rafał Cieszyński. Fabuła 2. sezonu "Zbrodni" to adaptacja książki "W zamkniętym kręgu" Viveki Sten. Podczas wyścigów konnych ginie zwycięzca finałowej gonitwy - prezes znanej trójmiejskiej fundacji i ceniony prawnik. Głównymi podejrzanymi są jego najbliżsi pracownicy.

REKLAMA