10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

FOX kasuje "The Mindy Project", ale to wcale nie koniec. "Justified" i "Olive Kitteridge" z największą liczbą nominacji do Critics' Choice Awards. CBS zamawia "Supergirl", a CW 2. sezon "iZombie". A oprócz tego "Legends", "Powers", "Chirurdzy", "Pretty Little Liars".

1. FOX kasuje "The Mindy Project", ale to wcale nie koniec. FOX skasował po trzech sezonach "The Mindy Project", ale serial chce przejąć Hulu i zamówić od razu więcej niż jeden sezon. Na razie trwają rozmowy na ten temat.

2. "Justified" i "Olive Kitteridge" z największą liczbą nominacji do Critics' Choice Awards. Ogłoszono nominacje do Critics' Choice Awards. Pełną listę znajdziecie tutaj. Najwięcej nominacji mają "Justified" i "Olive Kitteridge" (po pięć), za nimi znajdują się "The Americans", "Żona idealna", "Bessie", "Transparent" i "Wolf Hall". Lista nominowanych jest bardzo ciekawa i zawiera takie produkcje, jak "Empire", "Rectify", "Better Call Saul", "Wikingowie", "Parenthood", "Jane the Virgin", "You're the Worst", "Transparent", "American Crime" i inne.

3. "iZombie" z zamówieniem na 2. sezon. CW zamówiło 2. sezon "iZombie". Na razie nie wiadomo, co z "The Messengers".

4. "Supergirl" z zamówieniem pełnego sezonu. CBS zamówił pełny sezon "Supergirl".

5. "Legends" przesunięte na jesień. TNT wprowadziło zmiany w letniej ramówce. "Legends" zostało przesunięte na jesień, w zamian 25 sierpnia zadebiutuje nowy serial "Public Morals", którego bohaterami będą gliniarze z lat 60. Z kolei jesienią możemy spodziewać się premiery "Agent X".

6. "Powers" z zamówieniem na 2. sezon. PlayStation Network zamówiło 2. sezon "Powers", który zostanie pokazany w 2016 roku.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 11x23 - "Time Stops".

8. Zdjęcia z finału "The Following". Tutaj znajdziecie zdjęcia z dwóch ostatnich odcinków 3. sezonu "The Following".

9. Jennifer Love Hewitt nie wróci do "Criminal Minds". Jennifer Love Hewitt spodziewa się drugiego dziecka i nie wróci w 11. sezonie "Criminal Minds".

10. Zdjęcia z powrotu "Pretty Little Liars". Tutaj obejrzycie zdjęcia z premiery 6. sezonu "Pretty Little Liars".

REKLAMA