10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Które seriale przetrwają? Które zostały skasowane? Jakie nowości zamawia amerykańska Wielka Czwórka? Na Serialowej kolejny dzień z upfrontami.

1. Rosario Dawson wróci w 2. sezonie "Daredevila". Rosario Dawson na pewno pojawi się 2. sezonie "Daredevila", ale na tym nie koniec. Aktorka będzie też wpadać do innych seriali Marvela i Netfliksa.

2. NBC zamawia kolejne sezony swoich seriali. NBC zamówiło nowe sezony "The Night Shift", "The Mysteries of Laura" i "Undateable". Ten ostatni będzie mieć cały sezon składający się z odcinków emitowanych na żywo.

3. NBC kasuje seriale, w tym "Constantine'a". NBC skasowało następujące tytuły: "Marry Me", "State of Affairs", "About a Boy", "Constantine", "One Big Happy".

4. NBC zamawia nowe seriale. NBC zamówiło dwa seriale dramatyczne i trzy komediowe:
"Game of Silence" - serial opowiadający o adwokacie z Atlanty (David Lyons), którego przyjaciele z dzieciństwa powracają po 25 latach - a wraz z nimi mroczny sekret z przeszłości.
"The Player" - wypakowany akcją thriller twórców "Czarnej listy", w którym główne role grają Wesley Snipes i Philip Winchester. Rzecz dzieje się w Las Vegas, głównym bohaterem jest były wojskowy, wciągnięty w niebezpieczną grę bogaczy i próbujący powstrzymać jedno z największych przestępstw, jakie można sobie wyobrazić.
"People Are Talking" - komedia, w której Mark-Paul Gosselaar, Tone Bell, Meaghan Rath i Bresha Webb grają czwórkę zupełnie zwyczajnych osób, zajmujących się rozgryzaniem takich zagadnień, jak to, czy nowa sąsiadka jest gwiazdą porno.
"Superstore" - sitcom, którego miejscem akcji jest supermarket. W głównych rolach występują America Ferrera i Ben Feldman.
"Crowded" - komedia o dużej rodzinie mieszkającej pod jednym dachem. Producentem jest Sean Hayes, w głównych rolach występują Patrick Warburton, Stacy Keach, Carrie Preston i Miranda Cosgrove.

5. FOX zamawia 11. sezon "Kości". FOX zamówił 11. sezon "Kości", ale już bez showrunnera Stephena Nathana. Jego obowiązki przejmą producenci wykonawczy Jonathan Collier i Michael Peterson.

6. FOX kasuje "The Following" i "Backstroma". "The Following" zniknie z ramówki FOX-a po trzech sezonach, "Backstrom" po jednym.

7. Kolejne zamówienia FOX-a. Kolejne zamówienia FOX-a to "Minority Report" (czyli serialowy "Raport mniejszości"), oparty na komiksie Vertigo "Lucifer", a także "The Frankenstein Code". O wszystkich serialach będziemy wkrótce pisać więcej, na zdjęciach poniżej "Lucifer" i "Minority Report".

new-tv-shows-lucifer

150508-news-minority-report

8. "Castle" z nowym showrunnerem. Scenarzysta "Castle" Terence Paul Winter został nowym showrunnerem serialu.

9. CBS kasuje seriale. CBS skasowało trzy seriale: "Battle Creek", "The McCarthys" i "Stalkera". Wkrótce zakończy się też "CSI" - albo filmem telewizyjnym, albo 6-odcinkowym sezonem finałowym.

10. CBS zamawia nowe seriale. CBS zamówił cztery nowe seriale dramatyczne i dwa komediowe:
"Criminal Minds: Beyond Borders" - nowy spin-off "Criminal Minds", opowiadający o agentach pomagających obywatelom USA, którzy mają kłopoty za granicą. W obsadzie znajdują się Gary Sinise, Daniel Henney i Tyler James Williams.
"Rush Hour" - serialowe "Godziny szczytu". Głównym bohaterem jest stoicki policjant z Hongkongu, który pracuje nad sprawą w Los Angeles wraz z partnerem będącym jego dokładnym przeciwieństwem. W obsadzie znajdują się Justin Hires, Jon Foo, Aimee Garcia i Wendie Malick.
"Limitless" - serial oparty na filmie "Jestem Bogiem" z Bradleyem Cooperem. Główny bohater łyka eksperymentalny lek i zyskuje nowe zdolności, które pomagają mu rozwiązywać cotygodniowe sprawy dla FBI. W obsadzie znajdują się Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio.
"Code Black" - medyczny dramat zainspirowany dokumentem pod tym samym tytułem. Akcja dzieje się na ostrym dyżurze w Los Angeles. W obsadzie znajdują się Marcia Gay Harden, Bonnie Somerville, Raza Jaffrey, Luis Guzman, Melanie Kannokada.
"Angel From Hell" - serial komediowy, którego bohaterkami są dwie kobiety. Amy pojawia się w życiu Allison, mówiąc, że jest jej aniołem stróżem, i tak rozpoczyna się nietypowa przyjaźń. Allison nigdy nie jest pewna, czy Amy rzeczywiście jest aniołem, czy tylko wariatką. W głównych rolach Jane Lynch i Maggie Lawson.
"Life in Pieces" - komedia o rodzinie, opowiadana z perspektywy różnych jej członków. W obsadzie znajdują się Colin Hanks, Betsy Brandt, James Brolin i Thomas Sadoski.

REKLAMA