8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Mercedes Mason w "Fear the Walking Dead". "Agentka Carter" w polskim FOX-ie. HBO zamawia serial z Nicole Kidman i Reese Witherspoon. A oprócz tego "Gra o tron", "Sense8", "Revenge" i inne.

1. Mercedes Mason w "Fear the Walking Dead". Mercedes Mason dostała rolę w "Fear the Walking Dead". Na razie nie ujawniono, kim będzie jej postać, wiadomo za to, że Ruben Blades negocjuje rolę jej ojca.

2. HBO zamawia serial z Nicole Kidman i Reese Witherspoon. HBO zamówiło serial limitowany "Big Little Lies" z Nicole Kidman i Reese Witherspoon w rolach głównych. Produkcja, oparta na książce Liane Moriarty, ma być czarną komedią, opowiadającą o matkach trzech przedszkolaków, których idealne życie przewraca się do góry nogami w związku z morderstwem. Twórcą serialu jest David E. Kelley.

3. Kto zginie w finale "Revenge"? Showrunner "Revenge" Sunil Nayar zdradził, że w finale zginą przynajmniej dwie osoby.

4. Mnóstwo zdjęć z "Sense8" Wachowskich. Tutaj znajdziecie galerię zdjęć z "Sense8". Premiera serialu zaplanowana jest na 5 czerwca.

Sense8-7

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Gry o tron". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 5x05 - "Kill the Boy".

6. Ioan Gruffudd dziękuje fanom "Forever" na Instagramie. Ioan Gruffudd wrzucił na Instagram przesympatyczne i wzruszające pożegnanie, które możecie przeczytać tutaj.

7. ABC zamawia komedię "Uncle Buck". ABC zamówiło "Uncle Buck" - serialową wersję filmu z 1989 roku. Mike Epps zagra wujka Bucka, nieodpowiedzialnego faceta, który potrzebuje pracy i mieszkania. Przypadek sprawia, że zamieszkuje u rodziny.

8. "Agentka Carter" w polskim FOX-ie. We wtorek 19 maja o godzinie 22:00 będziecie mogli obejrzeć dwa pierwsze odcinki "Agentki Carter" w polskim FOX-ie.

REKLAMA