Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)


"Gra o tron" jest nie do pokonania! "Sons of the Harpy" to kolejny odcinek tego serialu, który wygrywa Wasze hity tygodnia.

1. "Gra o tron" (5x04 - "Sons of the Harpy")

buczanova: Za odważnego Barristana, cudownie ciapowatego Tommena, scenę walki (i wiosłowania!) Jaimego i Bronna oraz za wspaniałą scenę między Stannisem a jego córką. Świetny odcinek.

2. "Mad Men" (7x12 - "Lost Horizon")

K4sia: To był przepiękny odcinek! O tym, dlaczego zasługuje na hit, można by cały elaborat napisać. Mi największą satysfakcję sprawiło wejście Peggy do biura - w okularach przeciwsłonecznych, z papierosem w ustach i obrazem Coopera pod pachą. I oczywiście wszystko, co działo się między Peggy i Rogerem, było wyśmienite. I choć scen z tą dwójką było mało, to jak już się zdarzyły, były naprawdę świetne. A Peggy jeżdżąca na wrotkach przy akompaniamencie muzyki Rogera miodzio! I zastanawiam się, ile osób myślało, że oto właśnie patrzymy na koniec Dona Drapera, kiedy podszedł do okna...

"Jane the Virgin" (1x21 - "Chapter Twenty One")

Ladyhawke: Za Rogelio.

"The Last Man on Earth" (1x13 - "Screw the Moon")

Nie ma uzasadnienia, ale jest hit.

"Dolina Krzemowa" (2x04 - "The Lady")

Olga: Jak zwykle było śmiesznie, Richard znowu przejechał się na swojej naiwności, ale też w pewnym momencie pokazał jaja. Nowy dodatek do drużyny Pp może jeszcze sporo namieszać, już udało się doprowadzić do nieporozumień i skarg w firmie.

1 2
REKLAMA