FOX zaprezentował ramówkę na sezon 2015/2016

"Minority Report" (Fot. FOX)

"Minority Report" (Fot. FOX)

W ramówce FOX-a jest sporo zmian i sporo nowości. Na razie nie ma w niej "Z Archiwum X", ale znamy już dokładną datę premiery nowego sezonu!

Wczoraj swoją ramówkę na nowy sezon ujawniło NBC, dziś mamy ramówkę FOX-a. Zmian jest w niej bardzo dużo. W poniedziałek na swoim miejscu zostaje "Gotham", ale po nim emitowana będzie nowość - serialowy "Raport mniejszości". "Sleepy Hollow" przerzucone zostało na czwartek.

Wtorek to same nowości: komedie "Grandfathered" i "The Grinder", a także "Scream Queens". W środę u boku "Empire" walczyć będzie kolejna nowość - "Rosewood". Z kolei w niedzielnej ramówce już jesienią znajdzie się "The Last Man on Earth".

W jesiennej ramówce nie ma nowego "Z Archiwum X", ale serial ma już ustaloną dokładną datę powrotu: niedziela 24 stycznia. Od kolejnego tygodnia serial będzie pokazywany w poniedziałki. W styczniu wróci także "New Girl" z 5. sezonem.

Nowości, które przerzucono na midseason, to: "Lucifer", "Frankenstein Code", sitcom "Guide to Surviving Life", a także serial animowany "Bordertown" Setha MacFarlane'a. Oficjalnie zapowiedziano, że przed nami ostatni już sezon "American Idol", skasowano też komedię "Weird Loners".

Na koniec tradycyjnie lista tytułów skasowanych i zakończonych: "Backstrom", "The Following", "Gang Related", "Glee", "Gracepoint", "The Mindy Project", "Mulaney", "Red Band Society" i "Weird Loners".

Poniedziałek
20:00 - "Gotham"
22:00 - "Minority Report" (nowość)

Wtorek
20:00 - "Grandfathered" (nowość)
20:30 - "The Grinder" (nowość)
21:00 - "Scream Queens" (nowość)

Środa
20:00 - "Rosewood" (nowość)
21:00 - "Empire"

Czwartek
20:00 - "Kości"
21:00 - "Sleepy Hollow"

Niedziela
19:30 - "Bob's Burgers"
20:00 - "The Simpsons"
20:30 - "Brooklyn Nine-Nine"
21:00 - "Family Guy"
21:30 - "The Last Man on Earth"

Poznajcie ramówkę NBC na sezon 2015/2016>>>

REKLAMA