6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Stana Katic podpisała kontrakt na 8. sezon "Castle". ABC mówi, że to nie będą ostatnie sezony "Castle" i "Chirurgów". "American Crime" będzie zupełnie inne w 2. sezonie. A oprócz tego "Mad Men", "Aquarius", "Scream Queens".

1. Stana Katic podpisała kontrakt na 8. sezon "Castle". Stana Katic na pewno powróci w 8. sezonie "Castle". Aktorka podpisała kontrakt.

2. ABC mówi, że to nie będą ostatnie sezony "Castle" i "Chirurgów". Szef ABC Paul Lee zaprzeczył krążącym plotkom, że przed nami już ostatnie sezony "Castle" i "Chirurgów". Według niego oba seriale mogą być emitowane jeszcze przez wiele lat.

3. "American Crime" będzie zupełnie inne w 2. sezonie. "American Crime" wróci z 2. sezonem, który będzie czymś zupełnie nowym. Zmieni się miejsce akcji, bohaterowie, tytułowa zbrodnia też będzie zupełnie inna. Ale jedno się nie zmieni: zobaczymy w nim częściowo tych samych aktorów, tyle że w zupełnie innych rolach.

4. Sundance i inne stacje zamilkną na czas emisji finału "Mad Men". "Siostrzane" stacje AMC - BBC America, IFC, Sundance i WE - przerwą nadawanie programu na czas emisji finału "Mad Men". Przez godzinę będzie w nich pokazywana tylko specjalna wiadomość upamiętniająca "Mad Men".

5. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Aquariusa". Pod koniec maja startuje "Aquarius" z Davidem Duchovnym, tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. i 3. odcinka.

6. Lea Michele nas rozśmieszy w "Scream Queens". Jesienią FOX pokaże nowy serial Ryana Murphy'ego, "Scream Queens", a tymczasem za kulisami aktorzy zdradzili, że podczas zdjęć nie byli w stanie patrzeć bezpośrednio na Leę Michele, bo dostawali ataków śmiechu.

scream00

REKLAMA