6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ripper Street" dostaje dwa kolejne sezony. Bradley Cooper pojawi się w serialu "Limitless". Peter MacNicol opuszcza "CSI: Cyber". A oprócz tego "Żona idealna", "Person of Interest", "Simpsonowie", "CSI".

1. "Ripper Street" dostaje dwa kolejne sezony. Amazon zamówił 4. i 5. sezon "Ripper Street". Serial ma świetne wyniki oglądalności w Amazon Prime Instant Video.

2. Bradley Cooper pojawi się w serialu "Limitless". O nowych serialach CBS będziemy dziś szerzej pisać, tymczasem czas donieść, że w produkcji "Limitless" - opartej na filmie z Bradleyem Cooperem - popularny aktor będzie się pojawiał w roli powracającej. Filmowy Edward Mora w serialu będzie już senatorem, który myśli o startowaniu na prezydenta. Mora wciąż regularnie zażywa pigułkę NZT, która daje mu niezwykłe zdolności.

3. Peter MacNicol opuszcza "CSI: Cyber". Peter MacNicol, który grał szefa Patricii Arquette w "CSI: Cyber", odchodzi z serialu.

4. Znamy datę pożegnania z "CSI". "CSI" zakończy się dwugodzinnym filmem telewizyjnym, w którym pojawią się osoby z oryginalnej obsady, w tym William Petersen i Marg Helgenberger. Film zostanie pokazany 27 września.

5. CBS nie zdecydował, czy to będą ostatnie sezony "Person of Interest" i "Żony idealnej". CBS jeszcze nie wie, czy 5. sezon "Person of Interest" będzie ostatni. Co do "Żony idealnej" - oficjalne stanowisko telewizji jest takie, że dopóki Kingowie będą chcieli serial pisać, będzie on emitowany.

6. Harry Shearer opuszcza "Simpsonów". Harry Shearer, który użyczał głosu postaciom Mr. Burnsa i Neda Flandersa opuszcza ekipę "Simpsonów" z powodu nieporozumień związanych z nowych kontraktem.

REKLAMA