8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime" (Fot. ABC)

"American Crime" (Fot. ABC)

Felicity Huffman i Timothy Hutton wrócą w 2. sezonie "American Crime". Portia de Rossi awansowana do stałej obsady "Skandalu". Vince Gilligan ujawnia, co się stało z Huellem. A oprócz tego "Hannibal", "Constantine", "Supernatural".

1. Felicity Huffman i Timothy Hutton wrócą w 2. sezonie "American Crime". Felicity Huffman i Timothy Hutton pojawią się w 2. sezonie "American Crime" w zupełnie nowych rolach. 2. sezon będzie opowiadał zupełnie nową historię, w nowym miejscu i z nowymi bohaterami.

2. Portia de Rossi w stałej obsadzie "Skandalu". Portia de Rossi została awansowana do stałej obsady "Skandalu" w 5. sezonie.

3. Vince Gilligan ujawnia, co się stało z Huellem. Huell z "Breaking Bad" to postać, która dorobiła się własnych memów przez zakończenie zafundowane przez twórców. Vince Gilligan wreszcie odpowiedział na pytanie, co się z nim stało po finale serialu. Spoilery i odpowiedź pod linkiem.

4. Jest szansa na lunch z Vince'em Gilliganem. Fani "Breaking Bad" mogą wygrać lunch z twórcą serialu, jeśli wspomogą akcję charytatywną Omaze.com.

5. CW nie przejmie "Constantine'a". Szef CW zdementował informacje, że stacja planuje przejąć "Constantine'a". Według niego to były tylko plotki.

6. Nowe zdjęcia bohaterów seriali CW. CW na koniec sezonu wypuściło serię zdjęć promujących takie seriale, jak "Pamiętniki wampirów", "Jane the Virgin" czy "The Flash".

7. Zdjęcia z finału sezonu "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 10x23 - "My Brother's Keeper" - czyli finału sezonu "Supernatural".

8. Zdjęcia obsady "Hannibala" na 3. sezon. Całą serię obejrzycie tutaj.

Hannibal - Season 3
Hannibal - Season 3
Hannibal - Season 3

REKLAMA