5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

David Lynch wraca do "Twin Peaks", powstanie więcej odcinków. Julianna Margulies i Archie Panjabi nie kręciły razem sceny z finału "Żony idealnej". Woody Allen żałuje, że zgodził się zrobić serial. A oprócz tego "The Magicians" i "Preacher".

1. David Lynch wraca do "Twin Peaks", będzie więcej odcinków. David Lynch potwierdził, że ostatecznie jednak będzie reżyserował nowe "Twin Peaks". Z kolei szef Showtime zapowiedział, że powstanie więcej niż początkowo planowane 9 odcinków.

A tak cieszy się serialowy agent Cooper.

2. Julianna Margulies i Archie Panjabi nie kręciły razem sceny z finału "Żony idealnej". Potwierdzają się podejrzenia związane z ostatnią wspólną sceną Alicii i Kalindy. O tym, że aktorki nie nakręciły jej razem pisze Michael Ausiello w TVLine, potwierdzają to też inne serwisy.

3. Woody Allen żałuje, że zgodził się zrobić serial. Woody Allen powiedział, że żałuje każdej chwili, odkąd zgodził się stworzyć serial dla Amazona. Popularny reżyser i scenarzysta twierdzi, że razie pisanie idzie mu naprawdę ciężko.

4. Zdjęcia obsady "The Magicians". Tutaj znajdziecie zdjęcia obsady "The Magicians", nowego serialu stacji SyFy.

5. Zdjęcie z planu "Preachera". Serialowy "Kaznodzieja" już powstaje, Seth Rogen zamieścił na Twitterze pierwsze zdjęcie z planu. Znajdują się na nim Dominic Cooper w roli głównego bohatera oraz Ian Colletti jako Gębodupa.

Preacher-set-photo-Jesse-and-Arseface

REKLAMA