6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rectify" wraca w lipcu. Hulu zamawia 4. sezon "The Mindy Project". Amazon zamawia kolejne piloty. A oprócz tego "Wayward Pines", "Gra o tron", "Dark Matter".

1. "Rectify" wraca w lipcu. 3. sezon "Rectify" wystartuje w czwartek 9 lipca w Sundance TV.

2. Hulu zamawia 4. sezon "The Mindy Project". Hulu zamówiło kolejny sezon "The Mindy Project", składający się z 26 odcinków.

3. Słaby start "Wayward Pines". W czwartek w FOX-ie wystartowało "Miasteczko Wayward Pines". Oglądalność pilota serialu w USA była bardzo słaba - 3,81 mln/1,0.

4. Zdjęcia z pilota "Dark Matter". Tutaj znajdziecie zdjęcia z pierwszego odcinka "Dark Matter". Serial zadebiutuje w czerwcu w amerykańskim SyFy, a także w polskim SciFi Universal.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Gry o tron". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x06 - "Unbowed, Unbent, Unbroken".

6. Amazon zamawia kolejne piloty. Amazon zamówił 4 piloty. "Trial" to nowy serial prawniczy Davida E. Kelleya, "Edge" to z kolei spaghetti western Shane'a Blacka, oparty na książkach George'a Gilman. Do tego dochodzi "The Patriot" Steve'a Conrada - komediodramat z domieszką thrillera, opowiadający o ojcu pracującym w Departamencie Stanu oraz jego dwóch synach, również związanych z polityką - oraz "The Good Girls Revolt", czyli dziejący się w latach 70. dramat, którego miejscem akcji jest "Newsweek". Twórczynią serialu jest Dana Calvo ("Covert Affairs").

REKLAMA