Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Jane the Virgin" (Fot. CW)


Najwięcej głosów na hit tygodnia dostała "Jane the Virgin", za nią znalazł się przedostatni odcinek "Mad Men". "Chirurdzy" załapali się do hitów, mimo że głosów na kit też kilka dostali.

1. "Jane the Virgin" (1x22 - "Chapter Twenty-Two")

Meg: Czego w tym odcinku nie było. Miłosny trójkąt, przezabawna rozmowa Jane z rekrutującym na jej wymarzony kurs, kryminalna intryga Michaela, impreza z #Rogeliofans mająca niespodziewane zakończenie i w końcu narodziny Mateo Gloriano Rogelio Solano Villanueva. Do tego przecudowny budzik Rogelio, wzgardzona była ukochana knująca zemstę i porwanie. Widać, że dużo będzie się jeszcze działo.

2. "Mad Men" (7x13 - "The Milk and Honey Route")

Ola: Oglądało się ten odcinek jak każdy inny "Mad Menów", dopóki obręcz powoli zaciskająca mi się wokół płuc nie wymusiła sięgnięcia po wino. Nie był to epizod tak legendarnie wypełniony samymi ikonicznymi scenami jak poprzedni. Tym razem dostaliśmy iluzję niespiesznej podróży, tylko po to żeby ocknąć się nagle w emocjonalnym rollercoasterze. Nie przepadałam za postacią Betty, ale mam teraz jej pełen obraz - idealnie opakowany kobiecy produkt swoich czasów. Betty walczyła o swoje w jedyny sposób, w jaki potrafiła. i odchodzi na swoich warunkach z podniesioną głową. Don wreszcie został złapany i ujawniony jako oszust... na podstawie nieswoich akcji. I po pozbyciu się budzącego zazdrość samochodu, z jedną papierową torbą, samotny na przystanku, gdzie diabeł mówi dobranoc... chyba był po raz pierwszy szczęśliwy.

"Veep" (4x05 - "Convention")

mate2123: Za koszmarną Karen, eksplodującą Amy i przyjmowanego jak zbawcę Toma Jamesa. Hugh Laurie na pierwszy rzut oka tak bardzo nie pasuje do ekipy Seliny, że to nie może się dobrze skończyć.

"Żona idealna" (6x22 - "Wanna Partner?")

good.night.dzerzi: Bo Canning wlatujący do biura Diane i pukający do drzwi Alicii z niedorzeczną ofertą zapewnił mi dobry humor na cały poniedziałek.

"Chirurdzy" (11x24 - "You're My Home")

Chloe: Nie był to jakiś wybitny odcinek, ale po tak średnim sezonie dostaliśmy dobry odcinek. Ilość dramatu na jedną osobę nie za duża, fajnie otworzyli drogę bohaterom na nowy sezon, liczę na wprowadzenie nowych postaci, np. kandydata na szefa, bo nie ma się co oszukiwać - nadal będę to oglądać.

1 2
REKLAMA