5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Finding Carter" (Fot. MTV)

"Finding Carter" (Fot. MTV)

MTV zamówiło 12 kolejnych odcinków "Finding Carter". Evan Handler i Cheryl Ladd pojawią się w "American Crime Story". David Duchovny ucina plotki, że on i Gillian Anderson są parą. A oprócz tego serialowe nowości - "Dallas '63", "Wicked City" i inne.

1. MTV zamówiło 12 kolejnych odcinków "Finding Carter". MTV wydłużyło 2. sezon "Finding Carter" o 12 odcinków - co oznacza, że będzie on liczył 24 odcinki.

2. Evan Handler i Cheryl Ladd w "American Crime Story". Evan Handler i Cheryl Ladd pojawią się w "American Crime Story: The People v. O.J. Simpson". On zagra adwokata Alana Dershowitza, jednego z prawników Simpsona, z kolei ona wcieli się w Linell Shapiro, żonę Roberta Shapiro (również prawnika Simpsona).

3. Zmiany w obsadzie nowych seriali. Deadline donosi, że "Heartbreaker" wymienia postać chirurga, którą zagrał w pilocie Don Hany. Z kolei z "Wicked City" odejdą Adam Rothenberg, Holley Fain i Darrell Britt-Gibson. Zmiany czekają też komedię "People Are Talking", z której odejdzie grająca jedną z głównych ról Meaghan Rath. Aktorka będzie grać w "The Guide To Surviving Life" FOX-a.

4. David Duchovny i Gillian Anderson nie są parą. "Z Archiwum X" wraca, a po tym jak David Duchovny i Gillian Anderson całowali się na scenie na koncercie pojawiły się plotki, że są oni parą. Duchovny im stanowczo zaprzeczył, mówiąc, że parą nigdy nie byli i nie będą.

5. T.R. Knight w serialowej adaptacji "Dallas '63". T.R. Knight dołączył do obsady serialu "11/22/63", tworzonego przez Hulu na podstawie książki Stephena Kinga, którą w Polsce znamy pod tytułem "Dallas '63". Książka opowiada o Jake'u Eppingu, nauczycielu, który podróżuje w czasie, aby zapobiec zamachowi na prezydenta Kennedy'ego. Knight zagra Johnny'ego Claytona, sprzedawcę z Teksasu, którego żona, Sadie Dunhill (Sarah Gadon), zakochuje się w Jake'u.

REKLAMA