7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

Tate Donovan i Julie Ann Emery w "Masters of Sex". Bruce Greenwood w "American Crime Story". Mimi Rogers w "Ash vs. Evil Dead". A oprócz tego "Vicious", "Beauty and the Beast", "Law and Order: SVU", "Scream Queens".

1. Tate Donovan i Julie Ann Emery w "Masters of Sex". Tate Donovan pojawi się w 3. sezonie "Masters of Sex" w roli naukowca, który trafi do kliniki Mastersa i Johnson dzięki znajomości z Margaret Scully (Allison Janney). Julie Ann Emery zagra kobietę, która szuka pomocy, bo znalazła się w wyjątkowym związku.

2. "Vicious" wraca w czerwcu. Brytyjski serial komediowy "Vicious" wróci z 2. sezonem na antenę ITV 1 czerwca.

3. Bruce Greenwood w "American Crime Story". Bruce Greenwood pojawi się w 1. sezonie "American Crime Story" w roli prokuratora Gila Garcettiego, który oskarżał O.J. Simpsona.

4. Jeszcze więcej zdjęć z pilota "Scream Queens". Tutaj znajdziecie pełną galerię zdjęć z pierwszego odcinka "Scream Queens".

5. Pożegnanie w "Law and Order: SVU". Jeśli jesteście ciekawi, kto ze stałej obsady opuści po tym sezonie "Law and Order: SVU", zajrzyjcie tutaj. Uwaga na spoilery z finału.

6. Zdjęcia z powrotu "Beauty and the Beast". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 3x01 - "Beast of Wall Street" - czyli powrotu "Beauty and the Beast".

7. Mimi Rogers w "Ash vs. Evil Dead". Mimi Rogers pojawi się w serialu "Ash vs. Evil Dead". Zobaczymy ją w roli Suzy Maxwell, kobiety, która ponownie spotyka się ze swoją rodziną (i paroma nieproszonymi gośćmi) po dziwnym wypadku. Suzy jest matką Kelly (Dana DeLorenzo ze stałej obsady serialu).