6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Matthew Goode opuszcza stałą obsadę "Żony idealnej". Pilot "Supergirl" wyciekł do internetu. FX zamówiło nowy serial Kurta Suttera na jesień. A oprócz tego "Preacher", "Wayward Pines", "Fuller House".

1. Matthew Goode opuszcza stałą obsadę "Żony idealnej". Matthew Goode nie wróci w 7. sezonie "Żony idealnej" w stałej obsadzie. Będziemy go za to oglądać w "Downton Abbey".

2. Pilot "Supergirl" wyciekł do internetu. Amerykańscy dziennikarze dostali do obejrzenia piloty z upfrontów i oto efekt - do sieci wyciekły piloty "Supergirl" i "Crowded".

3. Seth Rogen wrzucił na Twittera kolejne zdjęcie z "Preachera". Fani komiksu zachodzą w głowę, co to za miejsce - możliwe, że to kościół, gdzie główny bohater został opanowany przez demona.

4. Wzrosła oglądalność "Wayward Pines". W drugim tygodniu emisji nieco wzrosła oglądalność "Wayward Pines", ale 4,58 mln/1,2 to wciąż słaby wynik.

5. Ashley i Mary-Kate Olsen nie pojawią się w "Fuller House". Bliźniaczki Olsen nie powrócą jako Michelle w "Fuller House".

6. FX zamawia serial Kurta Suttera na jesień. FX zamówiło 10-odcinkowy sezon serialu "The Bastard Executioner" o królu Anglii Edwardzie III, którego panowanie zdominowane było przez wojny. W obsadzie znajdują się Stephen Moyer, Katey Sagal i Matthew Rhys.

REKLAMA