"Mad Men" wygrywa Wasze hity tygodnia

"Mad Men" (Fot. AMC)

"Mad Men" (Fot. AMC)

Ostatnie głosowanie na hity tygodnia w sezonie 2014/2015 wygrał finał "Mad Men". A za nim znalazły się "The Flash", "Outlander", "Brooklyn 9-9" i "Dolina Krzemowa". "Gra o tron" dostała dokładnie tyle samo głosów na hit co na kit.

1. "Mad Men" (7x14 - "Person to Person")

Ola: Za genialne zakończenie i za całokształt. Za to, że od tygodnia mam w głowie piosenkę z reklamy Coca-Coli. A także za smutne odczucie, że najlepsze seriale już za nami.

2. "The Flash" (1x23 - "Fast Enough")

Justyna: W tym odcinku było po prostu wszystko! Od wielkich powrotów do swoich ukochanych, przez skomplikowany plan powrotu do przeszłości, uroczy ślub, łamiące serce decyzje, wielkie pożegnania doprowadzające do łez, aż do czarnej dziury, wymazywania ze wszechświata i bohaterskiego jak zawsze Flasha, który wszystkich na pewno uratuje... To się nazywa finał sezonu!

"Outlander" (1x15 - "Wentworth Prison")

kasia: To, co się tam wydarzyło, było o wiele bardziej przeraźliwe i oburzające niż akcja z Sansą. Ciekawa jestem finału.

"Brooklyn 9-9" (2x23 - "Johnny and Dora")

Ja: Za wzbudzenie nadziei, że może być tak fajnie jak w pierwszym sezonie.

"Dolina Krzemowa" (2x06 - "Homicide")

Meg: Hooli ze swoim produktem poległo, a Richard i spółka znaleźli idealny sposób na promocję. Wystarczyło jednak jedno słowo, by cały plan się nie udał. Na dokładkę okazało się, że w miejsce Pied Piper weszła ekipa, która podkradła ich pomysł, a oni znów zostali w tyle.

REKLAMA