6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black"

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

Jenji Kohan zapowiada lżejszy sezon "Orange Is the New Black". Netflix chce, aby Gerard Depardieu zagrał we francuskim serialu w stylu "House of Cards". "Show Me a Hero" Davida Simona z datą premiery. A oprócz tego "Breaking Bad", "Scream", "Od zmierzchu do świtu".

1. Jenji Kohan zapowiada lżejszy sezon "Orange Is the New Black". 3. sezon "OITNB" będzie nieco lżejszy niż jego poprzednik. W tym roku będzie mniej gangsterki, za to więcej wiary i macierzyństwa - dwóch tematów, które cały czas mają być gdzieś w tle opowiadanych historii.

2. Netflix chce, aby Gerard Depardieu zagrał we francuskim serialu w stylu "House of Cards". Deadline donosi, że Netflix chce, aby Gerard Depardieu zagrał główną rolę w "Marseille", francuskim serialu politycznym, który ma być trochę podobny do "House of Cards".

3. Bar w stylu "Breaking Bad" w Londynie. W Londynie powstanie tymczasowy bar w stylu "Breaking Bad", oczywiście w kamperze.

4. "Show Me a Hero" Davida Simona z datą premiery. 16 sierpnia w HBO wystartuje miniserial "Show Me a Hero" Davida Simona, w którym główną rolę gra Oscar Isaac. Produkcja oparta jest na książce Lisy Belkin. Akcja umiejscowiona jest w Yonkers w stanie Nowy Jork w latach 60. Głównym bohaterem jest burmistrz, który zostaje wciągnięty w spory rasowe, po tym jak sąd nakazuje mu budowę mieszkań dla biednych w dzielnicy zamieszkałej przez białych.

5. Kilka zdjęć z horroru "Scream". MTV szykuje na lato "Scream", pierwsze zdjęcia znajdziecie tutaj.

6. Danny Trejo w "Od zmierzchu do świtu". Danny Trejo pojawi się w serialowym "Od zmierzchu do świtu" w roli agenta zła przysłanego do wykonania zabójczego zadania. Oto pierwsze zdjęcie.

dusk456

REKLAMA