5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Max Greenfield w "American Horror Story: Hotel". George R.R. Martin ujawnia, skąd zaczerpnął inspirację dla Wróbli. Scott Patterson mówi, że może powstać film z bohaterami "Gilmore Girls". A oprócz tego Rachel McAdams i aktorki z "Buffy" na weekendowych imprezach.

1. Max Greenfield w "American Horror Story: Hotel". Max Greenfield pojawi się w nowym sezonie "American Horror Story". Informację podał na Twitterze Ryan Murphy, który wiele więcej niestety nie zdradził.

2. George R.R. Martin ujawnia, skąd zaczerpnął inspirację dla Wróbli. George R.R. Martin powiedział, że Wróble to jego własna wersja średniowiecznego Kościoła katolickiego, z elementem fantasy.

3. Będzie film z bohaterami "Gilmore Girls"? Scott Patterson, czyli serialowy Luke, powiedział, że trwają rozmowy na temat filmu. Więcej na razie nie może ujawnić, ale coś się już zaczęło dziać w tej materii.

4. Rachel McAdams druhną na weselu siostry. Zdjęcie aktorki z "Detektywa" jako druhny znajdziecie tutaj.

5. Sarah Michelle Gellar i Alyson Hannigan spotkały się po latach. Aktorki, które razem grały w "Buffy", spotkały się na imprezie urodzinowej syna Alyson. Pod linkiem jest jeszcze jedno zdjęcie.

REKLAMA