8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Daredevil" najlepiej ocenianym serialem na Netfliksie. "Grace and Frankie" z 2. sezonem. David Duchovny rozpłakał się na widok nowego scenariusza "Z Archiwum X". A oprócz tego "Żona idealna", "Rizzoli and Isles", "Gra o tron", "Oil".

1. "Daredevil" najlepiej ocenianym serialem na Netfliksie. 4,6 na 5 gwiazdek - taką ocenę od widzów ma na Netfliksie "Daredevil". Co oznacza, że jest najlepiej ocenianym serialem - przebił i "Breaking Bad", i "House of Cards", i "Mad Men", i inne produkcje.

2. "Grace and Frankie" z 2. sezonem. Netflix zamówił 2. sezon serialu komediowego "Grace and Frankie". Zobaczymy go w 2016 roku.

3. Archie Panjabi nie zaprzecza, że scena Alicii i Kalindy była sfałszowana. Archie Panjabi w rozmowie z E! Online nie zaprzeczyła, że fani mają rację: wspólną scenę Alicii i Kalindy z finału 6. sezonu "Żony idealnej" aktorki kręciły osobno. "Oto wszystko, co mogę powiedzieć: proces decyzji to nie jest coś, w co jestem wtajemniczona" - oznajmiła aktorka. I dodała, że raczej nie ma szansy, abyśmy kiedykolwiek zobaczyli jeszcze Kalindę.

4. Ruszają castingi do 6. sezonu "Gry o tron". Startują castingi do 6. sezonu "Gry o tron", opisy postaci, które się w nim pojawią, znajdziecie pod linkiem. Wśród nich znajduje się pirat (prawdopodobnie Euron Greyjoy), a także postać ojca (prawdopodobnie Randyll Tarly, ojciec Sama).

5. David Duchovny wzruszył się na widok nowego scenariusza "Z Archiwum X". David Duchovny mówi, że rozpłakał się, czytając pierwszą stronę nowego scenariusza "Z Archiwum X". I nie chodziło wcale o treść, tylko o to, że Mulder i Scully znów się spotkają.

6. Ponowne castingi do "Oil". W serialu ABC "Oil" zmienią się odtwórcy ról córki i osobistego kierowcy barona naftowego Hapa. Caitlin Carver i Yani Gellman odchodzą z serialu.

7. Hugh Laurie mówi, że wciąż ma zwyczaj utykać. Hugh Laurie powiedział, że wciąż nie może przestać utykać, kiedy na planie krzykną "akcja!". Wszystko dlatego, że przez 8 lat musiał to robić jako dr House i weszło mu to już w nawyk.

8. Plakat na 6. sezon "Rizzoli and Isles".

RIZZOLI-ISLES-Season-6-Poster

REKLAMA