8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. Yahoo)

"Community" (Fot. Yahoo)

Szykuje się powrót w finale "Community". Lori Loughlin pojawi się w "Fuller House". Zdjęcia z nowego odcinka "Gry o tron" zapowiadają spotkanie, na które czekaliśmy od początku sezonu. A oprócz tego "Heroes Reborn", "Gotham", "Hannibal", "Mr. Robot".

1. Yvette Nicole Brown wróci w finale sezonu "Community". Z opisu finału 6. sezonu "Community" wynika, że zobaczymy w nim ponownie Yvette Nicole Brown.

2. Lori Loughlin pojawi się w "Fuller House". Lori Loughlin powiedziała, że będzie w obsadzie spin-offu "Pełnej chaty".

3. Finał "Outlandera" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x16 - "To Ransom a Man's Soul", czyli finału 1. sezonu "Outlandera".

4. Nazneen Contractor w "Heroes Reborn". Znana z "Covert Affairs" Nazneen Contractor pojawi się w "Heroes Reborn" w roli Farah, tajemniczej kobiety, która jest twardą i jednocześnie stoicką osobą.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Gry o tron". W poniedziałkowym odcinku "Gry o tron" wreszcie zobaczymy spotkanie, na który czekaliśmy cały sezon. Galerię zdjęć znajdziecie tutaj.

6. Nowi złoczyńcy w "Gotham". Zaczęły się castingi do 2. sezonu "Gotham", na razie poszukiwanych jest dwoje złoczyńców - kobieta i mężczyzna. Ona jest prawdziwą seksbombą, zaś on ma być inteligentny, kulturalny i wyrazisty, a także uwodzicielski i bardzo groźny. Tymczasem Nicholas D'Agosto został awansowany do stałej obsady.

7. "Hannibal" w Polsce w tym samym czasie co w USA. AXN sprawił niespodziankę - premiera 3. sezonu "Hannibala" w Polsce będzie miała miejsce w piątek 5 czerwca o godz. 7 rano, równolegle z premierą na Zachodnim Wybrzeżu. Odcinek będzie udostępniony bezpłatnie (!) w AXN Player, z polskimi napisami. Premiera telewizyjna odbędzie się 5 czerwca o godz. 23:00 na kanale AXN.

8. Nowe osoby w obsadzie "Mr. Robot". Do obsady nowego serialu USA Network dołączyli Brian Stokes Mitchell ("Glee") i Sakina Jaffrey ("House of Cards"), oboje dostali role powracające.

REKLAMA