6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" i "Dolina Krzemowa" z głównymi nagrodami stowarzyszenia amerykańskich krytyków. "Hell on Wheels" wraca w lipcu. "Cheerleader Death Squad" może jeszcze powstać z martwych. A oprócz tego "Confirmation", "Tyrant", "Devious Maids".

1. Rozdano Critics' Choice Television Awards. "The Americans" zostało uznane za najlepszy serial dramatyczny, a "Dolina Krzemowa" za najlepszy serial komediowy. Najlepszym miniserialem została "Olive Kitteridge". W kategoriach aktorskich nagrody dostali m.in. Taraji P. Henson, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Lorraine Toussaint, Amy Schumer, Allison Janney, Jeffrey Tambor, T.J. Miller, Frances McDormand i Bill Murray. Pełną listę produkcji, które zdobyły nagrody amerykańskich krytyków telewizyjnych, znajdziecie tutaj. Z kolei najlepsze momenty gali zobaczycie tutaj.

2. Data premiery finałowego sezonu "Hell on Wheels". Piąty i zarazem już finałowy sezon "Hell on Wheels" startuje 18 lipca.

3. "Cheerleader Death Squad" będzie jeszcze przerabiane. CW nie zamówiło serialu "Cheerleader Death Squad" - o agentce CIA i cheerleaderkach trenowanych przez nią do tajnych misji - ale projekt może jeszcze powrócić. Producentka serialu mówi w rozmowie z TVLine, że władzom CW nie podobała się wersja ostateczna pilota i niestety te różnice w wizji ujawniły się dopiero po tym, jak go nakręcono. Serial będzie jednak tworzony od nowa - twórcy liczą, że "Cheerleader Death Squad" w jakiejś formie w końcu powstanie.

4. Greg Kinnear zagra Joego Bidena. Greg Kinnear wcieli się w Joego Bidena w filmie HBO "Confirmation", opowiadającym o Anicie Hill.

5. Naya Rivera w "Devious Maids". Tutaj zobaczycie zdjęcia z powrotu "Devious Maids" z Nayą Riverą.

devious-maids-naya-rivera-full

6. Plakat na 2. sezon "Tyrant".

Tyrant-Season-2-Poster-FX

REKLAMA