6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowe postacie w 5. sezonie "Homeland". Powstanie spin-off "24 godzin". "Continuum" i "Lost Girl" wrócą we wrześniu. A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Heroes Reborn" i pierwszy wywiad Tracy'ego Morgana po wypadku.

1. Nowe postacie w 5. sezonie "Homeland". Do obsady "Homeland" dołączyło kilkoro aktorów. Alexander Fehling zagra Jonasa Happicha, prawnika, z którym będzie spotykać się Carrie. Miranda Otto wcieli się w Allison Carr, obecną szefową placówki CIA w Berlinie. Sebastiana Kocha zobaczymy w roli Otto Düringa, niemieckiego filantropa i zarazem szefa Carrie. Z kolei Sarah Sokolovic pojawi się w roli amerykańskiej dziennikarki, która również pracuje w Berlinie, dla tej samej fundacji co Carrie i Jonas.

2. Powstanie spin-off "24 godzin". FOX tworzy spin-off "24 godzin", który będzie skupiać się nie wokół Jacka Bauera, a dwudziestokilkuletniego agenta ścigającego terrorystów. Agent będzie miał starszą szefową, a akcja dziać się będzie w świecie "24 godzin", czasem nawet do serialu ma wpadać Jack Bauer".

3. Luke Mitchell z awansem w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Luke Mitchell został awansowany do stałej obsady "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

4. Tracy Morgan pojawił się w mediach po raz pierwszy od wypadku. Tracy Morgan odwiedził studio "Saturday Night Live", udzielił też NBC wywiadu, w którym opowiedział, jak wygląda teraz jego życie. "Mam lepsze i gorsze dni. Czasami nie czuję się dobrze, również pod względem emocjonalnym. Staram się skupić na tym, że wraca mi pamięć i coraz lepiej chodzę, ale wciąż tracę równowagę. Kocham komedię, ale nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze będę zabawny" - powiedział komik.

5. "Continuum" i "Lost Girl" we wrześniu. Kanadyjskie seriale powrócą z finałowymi sezonami we wrześniu - "Continuum" 4 września, a "Lost Girl" 6 września.

6. Sendhil Ramamurthy powróci w "Heroes Reborn". Sendhil Ramamurthy, czyli Mohinder z "Heroes", pojawi się w "Heroes Reborn".

REKLAMA