8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Prison Break" powróci jako limitowany serial. Nowe odcinki "Arrested Development" w 2016 roku. "Community" ma szansę na 7. sezon. A oprócz tego "iZombie", "Imperium", "Masters of Sex", "Halt and Catch Fire".

1. "Prison Break" powróci jako limitowany serial. Kolejny hit sprzed lat powróci - FOX ogłosił, że ma w planach limitowaną serię z bohaterami "Prison Break". Prawdopodobnie byłoby to coś podobnego do "24: Jeszcze jeden dzień", tj. powstałoby ok. tuzina odcinków, opowiadających zamkniętą historię.

2. "Arrested Development" powróci w 2016 roku. W połowie 2016 roku powinien zadebiutować na Netfliksie 5. sezon "Arrested Development". Producent Brian Grazer mówił jakiś czas temu, że powstanie 17 nowych odcinków.

3. Będzie więcej odcinków "Community"? Zamiast #sixseasonsandamovie możemy mieć po prostu 7 sezonów. Yahoo zastanawia się nad zamówieniem kolejnego sezonu "Community". Na razie rozmowy znajdują się w bardzo wczesnej fazie. Tymczasem Joel McHale powiedział u Conana O'Briena coś zupełnie innego - że jego zdaniem powstanie film.

4. Spadła oglądalność "Halt and Catch Fire". Tylko 659 tys. widzów obejrzało w AMC powrót "Halt and Catch Fire". To oznacza spadek o 45% w porównaniu z zeszłorocznym debiutem.

5. Zdjęcia z finału sezonu "iZombie". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x13 - "Blaine's World" - czyli finału 1. sezonu "iZombie".

6. Adam Rodriguez z rolą powracającą w "Imperium". Adam Rodriguez pojawi się w 2. sezonie "Imperium" w roli faceta, który będzie próbował umawiać się z Cookie.

7. W "Masters of Sex" poznamy rodziców Virginii. W 3. sezonie "Masters of Sex" pojawią się Frances Fisher i Michael O’Keefe w roli rodziców Virginii. Oboje zobaczymy w dwóch odcinkach.

8. Zapraszamy na "Ripper Street" w Ale kino+. "Ripper Street" powraca dziś z 2. sezonem w Ale kino+. Kolejne odcinki będziecie mogli oglądać w każdą środę czerwca o godz. 20:10.

REKLAMA