6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Joel McHale w obsadzie "Z Archiwum X". John Noble w "Elementary". Ekipa "Gry o tron" wróci do Hiszpanii. A oprócz tego "Mistresses", "Jane the Virgin" i eksperymenty Netfliksa z reklamami.

1. Joel McHale w obsadzie "Z Archiwum X". Joel McHale dostał rolę konserwatywnego prezentera w stylu Billa O'Reilly'ego prowadzącego program z wiadomościami w internecie, który stanie się zaskakującym wsparciem dla Muldera.

2. John Noble w "Elementary". John Noble pojawi się w "Elementary" w roli ojca Sherlocka Holmesa. Aktor będzie w stałej obsadzie 4. sezonu.

3. Ekipa "Gry o tron" wróci do Hiszpanii. 6. sezon "Gry o tron" będzie zawierał sceny kręcone w Hiszpanii, w tym w Gironie i Peñiscoli.

4. Zdjęcia promujące 3. sezon "Mistresses". Galerię znajdziecie tutaj.

JES MACALLAN, JENNIFER ESPOSITO, YUNJIN KIM, ROCHELLE AYTES

5. Netflix eksperymentuje z reklamami. Netflix testuje reklamy swoich oryginalnych programów, które byłyby emitowane przed i po oglądanych filmach bądź odcinkach seriali. Ale to nie znaczy, że Netflix ma w planach wprowadzenie zewnętrznych reklam, chodzi tylko o promowanie swoich seriali.

6. Tak Jaime Camil z "Jane the Virgin" walczy o Emmy. Nominacje poznamy w lipcu, a tymczasem w EW można znaleźć plakat promocyjny serialowego Rogelia.

emmy456

REKLAMA