12 najseksowniejszych par lesbijek z seriali

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

W "Orange Is the New Black" mamy teraz gorący lesbijski trójkąt, w innych serialach zdarzają się nawet czworokąty. Ale Serialowa na razie pozostaje bardzo tradycyjna - przyglądamy się tylko i wyłącznie parom damsko-damskim. Od Calzony i Brittany przez Karmę i Amy, aż po dziewczyny ze "Skins" czy "Życia na fali". Uwaga na spoilery.

Callie i Arizona (Sara Ramirez i Jessica Capshaw) - "Chirurdzy"


Callie i Arizona zaczęły spotykać się w piątym sezonie. Arizona jest chirurgiem dziecięcym i jest w tym naprawdę dobra. Callie... Cóż, Callie to Callie.

Jak każda para w "Chirurgach", mają za sobą historię, której nie powstydziłaby się niejedna opera mydlana. Arizona jest pierwszą dziewczyną Callie i trzeba przyznać, że jak na pierwszy raz to jest naprawdę nieźle. W tym związku było chyba wszystko. Burzliwe rozstania i powroty. Wypadek samochodowy, wyjazd do Afryki, zdrada, kalectwo, przypadkowa ciąża. Był też ślub, piękny, trzeba przyznać, szkoda tylko, że to nie był koniec kłopotów tej pary.

greys345

Obecnie nie są już razem. Ale znając Shondę Rhimes i jej skłonność do dramatów, obie panie wrócą do siebie - ewentualnie któraś z pań wyląduje na tamtym świecie. Miejmy nadzieję, że w grę wchodzi ta pierwsza opcja, bo trudno sobie wyobrazić nasze bohaterki w innych związkach. Martwe tym bardziej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA