Lady Mary i Matthew znów razem. Na Instagramie

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Dan Stevens co prawda do serialu już nie wróci, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby raz na jakiś czas mógł spotkać Michelle Dockery. Serialowa Lady Mary wrzuciła właśnie na Instagram wspólne zdjęcie, które przypomniało nam, jak bardzo za tą parą tęsknimy.

Wokół Lady Mary kręcą się coraz to nowi absztyfikanci - teraz będzie wśród nich Matthew Goode - ale jasne jest, że nikt nie jest w stanie zastąpić Matthew Crawleya, który miał być jej miłością życia. Niestety, brytyjscy aktorzy potrafią być bardzo okrutni - Dan Stevens wybrał wielką karierę za oceanem i słuch po nim zaginął. Aż do teraz.

Dockery wrzuciła na Instagram wspólne zdjęcie ze swoim dawnym serialowym ukochanym, zrobione podczas gali w Londynie, na której "Downton Abbey" zostało uhonorowane specjalną nagrodą BAFTA upamiętniającą sukces odniesiony na Wyspach i za granicą. Jak możecie zobaczyć poniżej, na czerwonym dywanie też działy się ciekawe rzeczy - Hugh Bonneville i Allan Leech wymienili pocałunek, który pokazał, że nie ma już żadnego dystansu pomiędzy lordem a jego zięciem, niegdyś szoferem.

Serial wraca z finałowym sezonem jesienią, a kilka nowych zdjęć promocyjnych znajdziecie tutaj.

Reunited. @thatdanstevens I've missed this face #bafta #LastDaysOfDownton #matthewandmary

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michelle Dockery (@theladydockers)

REKLAMA