Kevin Spacey dał się upchnąć w budce telefonicznej

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

Ilu celebrytów da się upchnąć w jednej budce telefonicznej z Kevinem Spaceyem? Wydarzenia z "The Tonight Show" pokazały, że mieści się ich więcej, niż można by sądzić.

Netflix zbliża się do Polski, a tymczasem w "The Tonight Show" pojawił się Kevin Spacey z serialu "House of Cards" i na swoje nieszczęście wziął udział w nowej, absurdalnej jak wszystkie, grze, w której trzeba było wykazać się wiedzą. Uczestnicy gry - Spacey i Jimmy Fallon - stali w osobnych budkach telefonicznych i za każdym razem, kiedy nie odpowiedziało się na pytanie prawidłowo bądź druga strona odpowiedziała na swoje pytanie prawidłowo, do budki wpychana była kolejna osoba.

Jakoś tak się złożyło, że Kevin Spacey dostał trudniejsze pytania i w jego budce szybko zrobiło się bardzo tłoczno. Ale naprawdę gorąco zrobiło się dopiero kiedy do gry wszedł Wielki Ptak z "Ulicy Sezamkowej".

W rozmowie z Fallonem serialowy Frank Underwood opowiadał też, jak nauczył się grać na harmonijce, po to by wystąpić u boku Billy'ego Joela. Przez miesiąc doprowadzał do szału wszystkich na planie "House of Cards", ale dał radę!

REKLAMA