Tak wyglądają bohaterowie "AHS: Hotel" [zdjęcia]

W tym roku najjaśniejszą gwiazdą "American Horror Story" będzie nie Jessica Lange, a Lady Gaga. A oprócz niej zobaczymy w serialu mnóstwo znanych aktorów, którzy będą prezentować się zupełnie inaczej niż dotychczas.

"American Horror Story" to antologia, w związku z czym co roku dostajemy barwną paletę nowych postaci, w dużej mierze granych przez tych samych aktorów. O tym, kto jest kim w tym sezonie, już pisaliśmy, teraz możemy dorzucić jeszcze zdjęcia. Całą galerię zaprezentowało "EW".

The Countess (Lady Gaga)

Właścicielka tytułowego hotelu Cortez w Los Angeles. Stylowa i zabójcza kobieta, która karmi się seksem i krwią. Bohaterka uwielbia sztukę, modę i bywanie w towarzystwie, a do tego jest biseksualna i romansuje ze wszystkimi dookoła. Zabija przy użyciu swoich ostrych rękawiczek.

ahs01
ahs11

Donovan (Matt Bomer)

Kochanek postaci Gagi, który z nią romansuje od 20 lat. Teraz ona zaczyna interesować się kimś nowym - męskim modelem Tristanem. W efekcie Donovan, który chciałby stabilizacji, czuje się odrzucony.

ahs02

John Lowe (Wes Bentley)

Detektyw LAPD, który trafia do hotelu, badając sprawę serii zabójstw popełnionych przez Mordercę Dziesięciu Przykazań, działającego zgodnie z biblijnymi regułami. Jego rodzina, włącznie z żoną Alex (Chloe Sevigny), która jest lekarzem pediatrą, daje się wciągnąć w mrok hotelu Cortez. Rodzina detektywa zmaga się z ogromną stratą i choć on kocha swoją żonę, to wszystko zaczyna się rozpadać.

ahs03

Ramona Royale (Angela Bassett)

Gwiazda filmowa niegdyś uwikłana w romans z postacią Lady Gagi. Teraz sprzymierza się z Donovanem, by się na niej zemścić.

ahs04

Claudia (Naomi Campbell)

Redaktorka "Vogue", która decyduje się zatrzymać w hotelu Cortez, by wkrótce tego pożałować. Jak mówi Naomi Campbell, jej postać jest trochę dziwna. Myśli, że jest niezniszczalna i nikt ani nic nie jest jej w stanie skrzywdzić.

ahs06

Iris (Kathy Bates)

Matka Donovana, która pracuje w hotelu i codziennie widuje swojego syna, nawet kiedy ten ma już jej dość. Jest nadopiekuńcza, szczególnie kiedy ten jest chory. Chce być przy nim każdego dnia, aby mu pomagać, a przy tym go kontrolować.

ahs05

Tristan (Finn Wittrock)

Męski model, który przyciąga wzrok Lady Gagi podczas pokazu w hotelu. Ciągle poszukuje jakiegoś nowego uzależnienia, a do tego uwielbia seks aż do przesady.

ahs07

James March (Evan Peters)

Pan March to postać dawnego właściciela hotelu, którą zobaczymy we flashbackach z lat 30. To on zbudował ten hotel, w taki sposób by zaspokajał jego mroczne potrzeby.

ahs08

Gabriel (Max Greenfield)

Facet, który uwielbia Hollywood i jest uzależniony od całego tego blichtru (a także narkotyków). Po tym jak melduje się w hotelu, spotyka go coś niezwykłego.

ahs09

Hypodermic Sally (Sarah Paulson)

Kolejna ćpunka, która mieszka w hotelu. Sally jest jedną z najtragiczniejszych postaci w serialu; jest samolubna, zrobi wszystko, żeby dostać, czego chce, ale jednocześnie to po prostu złamana osoba.

ahs10

REKLAMA